«Милосердя не має віку й статі»

 

Таке цьогорічне гасло запропонував Червоний Хрест цього року. Жидачівська районна організація Товариства Червоного Хреста звертається до керівників установ, організацій, власників підприємств та підприємців, банківських та комерційних структур, благодійних фондів, широких кіл учнівської молоді та дорослого населення взяти участь у проведенні цієї акції.

З метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення, об’єднання зусиль людей різного віку, статі, віросповідання, походження та фінансового забезпечення для поліпшення умов вразливих верств населення, формування громадської думки на користь милосердя, у зв’язку з проголошенням 2012 року – Європейським роком активного старіння та солідарності поколінь просимо вас відгукнутися на наше прохання та зробити свій внесок доброти. Спонсорська допомога може бути як грошовою, так і натуральною.

Грошову допомогу просимо перераховувати на рахунок Львівського обласного Товариства Червоного Хреста (централізована бухгалтерія) з позначкою: «На розвиток та діяльність товариство Червоного Хреста у Жидачівському районі», р/р №26007198162 ЗКПО 02940262 МФО 380805 в АТ «Райффайзенбанк «Аваль».

Надана вами допомога дозволить цим категоріям населення відчути, що вони не самотні і про них пам’ятають.

С. Савчин голова Товариства Червоного Хреста у Жидачівському районі.

Надрукувати