Туберкульоз – одна з найстаріших інфекцій

Товариство Червоного Хреста України є невід’ємною складовою міжнародного руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця – найбільшої добровільної гуманітарної організації в світі, яка втілює одвічні істини людського співіснування, уособлені у милосерді, гуманізмі, допомозі один одному за будь-яких обставин.

Діяльність Товариства ґрунтується на Женевських конвенціях, його мета - допомога одиноким людям похилого віку, сиротам, інвалідам, а також участь у міжнародній програмі боротьби з туберкульозом та СНІДом.

у рамках проекту «Зупинимо туберкульоз в Україні» за напрямком «Медико-соціальний супровід та формування прихильності до лікування туберкульозу».

У рамках виконання проекту «Зупинимо туберкульоз в Україні» Жидачівська районна організація Товариства Червоного Хреста і патронажна медична сестра проводять медико-соціальний супровід DOTS терапії хворих на туберкульоз, що знаходяться на амбулаторному лікуванні. Раз у місяць хворі на ТБ, які є на супроводі у районній організації, одержують продуктові набори.

С. Савчин голова Товариства Червоного Хреста у Жидачівському районі.

Надрукувати