Передплата друкованого видання на 2020 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Дорогу через Бережницю - Журавно каменували

У прямому сенсі цього слова. Бо як іще можна назвати таке латання доріг, коли кожна більша вибоїна засипана каменюками, навіть не дрібним гравієм. Це по-нашому називається усунення ямковості? Чи це спеціальний проект під Євро? Може, саме так треба латати дороги міжобласного значення, до яких належить і Миколаїв-Монастирець.

 

Мабуть, саме після гучної критики на адресу служби автомобільних доріг та на виконання доручення голови Львівської ОДА дорожні служби так швидко «подбали» про вирішення проблеми ямковості доріг. Пішли, як завжди, найпростішим шляхом: засипали асфальтоване покриття каменюками. Був асфальт з ямами – тепер не буде ям і асфальту. Звісно, що доручення губернатора «усунути в найкоротші терміни» треба виконувати, але ж не так по-варварськи.

 

Тим паче, що, кажучи про латання доріг, голова ОДА аж ніяк не мав на увазі їх повне знищення: «Ми розуміємо, що є дороги, які абсолютно не піддаються ремонту, однак є і «здорові» дороги, і, якщо правильно й своєчасно зробити ямковий ремонт, можна забути про цю проблему»,- зазначав буквально десять днів тому М. Костюк. Та після такого «ремонту» як на Журавнівщині забути про проблеми з тутешніми дорогами ми ще зможемо не скоро.

«По-господарськи» дорожні служби також взялися виконувати завдання з прибирання придорожніх смуг. Сухостій трав та зарослі просто підпалюють, і це в той час, коли такі дії несуть за собою адміністративне й навіть кримінальне покарання.

А тим часом служба автомобільних доріг у Львівській області спішить потішити, що станом на 20 березня ліквідувала аварійну ямковість на 5694,8 кв. м та здійснила вирубку порослі і прибирання смуг відводу вздовж автомобільних доріг загального користування.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"