Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«Новий час» визначив переможців

Цього тижня у редакції часопису відбулося вручення призів переможцям передплатної кампанії-2012. Головний приз «поїхав» у Чертіж…

 

Мешканець Чертіжа Ярослав Лаврій, якому пішов 81-й рік, відколи себе пам’ятає, читає районну газету. Колись то був «Радянський Шлях» а з 90-х – «Новий час». І хоч нині є багато інших цікавих видань, рідному «Новому часу» Ярослав Володимирович не зраджує.

 

Звістку про те, що він став переможцем передплатної кампанії-2012 і отримав головний приз – електром’ясорубку, телефоном передала у Чертіж донька п. Ярослава Мирося. Він одразу заявив рідним, що отримає приз сам у редакції часопису, а разом з тим познайомиться із журналістами та працівниками часопису.

У середу відбулося нагородження переможців. Так, саме переможців, бо, як ми й обіцяли, призів було кілька. До речі, з легкої руки нашого спонсора - директора магазину «Технолюкс» у Жидачеві Віти Герасимчук та працівників часопису вони і були визначені. Окрім п. Я. Лаврія, ними стали Ганна Солтис (Журавно), Люба Меленчук (Юшківці), Богдан Самборський (Журавно) та Василь Бойко (Заріччя). Всі вони отримали подарунки: міксер, праску, термос, електрочайник. Всього в розиграші призів взяли участь 108 учасників, які надіслали квитанції про передплату.

Від імені співзасновників дипломи від «Нового часу» переможцям вручила заступник голови районної ради Марія Стеців.

«Новий час» - не тільки цікава газета, це ще й можливість виграти приз. Передплата на «Новий час» не завершується ніколи. Тому передплачуйте і читайте нас, і, можливо, наступним переможцем будете саме ви.

На фото: переможці акції Я. Лаврій, Г. Солтис (Журавно), Н. Самборська (Журавно) з головним редактором часопису Андрієм Данильцем.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин