Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

І пожежу загасити зможуть, і людину від біди врятують

У Жидачівському НВК учнів вчать не лише вчитися (вибачте за тавтологію), а й того, як поводитися у екстремальних умовах.

Уже кілька років при школі функціонує туристичний гурток, де тренер Анатолій Люсак навчає дітей. як виживати у природі, як правильно надавати допомогу при травмах та навіть отримати навики справжнього рятувальника. Учні, які відвідують гурток, добре засвоюють ази альпінізму, техніку рятування в техногенних умовах, на воді та суходолі. Завдяки постійним тренуванням та перемозі в обласних змаганнях, які щороку організовує Всеукраїнський дитячий рух «Школа безпеки», цьогоріч школярі взяли участь у всеукраїнському зльоті юних рятувальників, що відбувся в «Артеку».

З 4 по 11 жовтня діти з користю відпочивали в найпопулярнішому й найвідомішому міжнародному дитячому таборі. Протягом десяти днів юні рятувальники брали участь у різноманітних змаганнях, де продемонстрували здобуті навики та гідно представили Львівщину. Зокрема наші діти достойно показали себе у таких видах змагань як психологічне тестування, одягання засобів особистого захисту, розгортання пожежних рукавів, туристичні етапи та зведені польові навчання. Всеукраїнський зліт юних рятувальників проходив під гаслом «Майбутнє починається сьогодні». Окрім різноманітних вражень, діти привезли й перемоги. А, як відомо, кожного переможця очікує нагорода. Не винятком стали й учні-рятувальники.

Привітати дітей та подякувати за їхні досягнення до Жидачівського НВК завітав голова Львівського обласного відділення Всеукраїнського дитячого громадського руху «Школа безпеки», завідувач курсу цивільної оборони м. Стрия Дмитро Наливайко. Дмитро Дмитрович вручив юним рятувальникам сувеніри – футболки із логотипом всеукраїнського зльоту та побажав й надалі вдосконалювати свої навички і здобувати нові перемоги. У свою чергу керівник відділуз питань НС Жидачівської РДА Михайло Романів подякував дирекції та педагогам школи за належну роботу з учнями у сфері рятувальної справи та безпеки життєдіяльності. А дітям побажав нових перемог.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин