У Ходорівській райлікарні - нова «швидка» й оновлена хірургія

Спеціалізовану машину швидкої допомоги отримала цього тижня Ходорівська районна лікарня.

У понеділок, 12 грудня, під стіни лікарні приїхав довгоочікуваний автомобіль, пристосований для потреб екстрених виїздів. Для закладу охорони здоров’я його придбав депутат обласної ради Андрій Кіт.

У районі така «швидка» наразі лише одна. У салоні мікроавтобуса спеціально обладнано місця для хворого та супроводжуючого його медичного персоналу. Салон досить просторий та місткий. Мікроавтобус марки «Мерседес» значно кращий в експлуатації, аніж звичні для нас «УАЗики», тому медики сподіваються, що служитиме автомобіль не один десяток років.

Також під кінець року у Ходорівській райлікарні ще одна приємна обновка. Тут проведено ремонт приміщення для планових операцій операційного блоку. На ці потреби з районного бюджету виділено 30 тис грн. Решту – кошти спонсорів та медперсоналу. Тепер операційна й приміщення інтенсивної терапії та інших допоміжні кабінети зроблені відповідно до вимог часу. Навіть обладнано душову кабінку. Приміщення хірургії набуло сучасного вигляду, бракує лише такого ж сучасного обладнання для проведення оперативних втручань. Проте нестачу та застаріле обладнання компенсують кваліфіковані спеціалісти - лікарі-хірурги, анестезіологи, медичні сестри та санітарки. Колектив багато доклався до того, щоб місце їхньої праці було комфортне для роботи й, в першу чергу, безпечне для пацієнтів.

Оглянути автомобіль «швидкої», а також оновлене приміщення хірургії приїхали голова райдержадміністрації Сергій Коваль та голова районної ради Ігор Кос.

14 грудня в райлікарні Ходорова урочисто відкрили та освятили відремонтовану операційну. Медики сподіваються, що в наступному році надійде черга й до приміщення ургентної операційної.

Оксана ФРАНКІВ.

Надрукувати