Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Дулібах перекрили школу

Не так давно ми повідомляли про ініціативу громади с. Дуліб, яка взялася відремонтувати приміщення старої школи, а в перспективі ввести в експлуатацію новозбудовану.

Так ось наприкінці жовтня дулібівці вже завершили перекриття покрівлі приміщення, що служить їм за школу вже понад століття.

Для потреб громади з районного бюджету було виділено 26 тисяч грн. Цих грошей вистачило, щоб замінити стару дахівку на нову бляху на площі 450 м кв. Щоб не витрачати намарно бюджетних коштів, селяни взялися самі проводити заміну покрівлі, не наймаючи підрядних організацій. Активно допомагали старшим навіть школярі, не кажучи вже про батьків. Не стояли осторонь і вчителі, техпрацівники й члени громадської організації. Всі роботи встигли провести за час канікул. Тож навчальний процес зривати не довелося.

Дирекція школи вдячна всім, хто посприяв у виділенні коштів та проведенні робіт, зокрема голові РДА С. Ковалю, керівнику відділу освіти Р. Свередюку, а також депутатам районної ради.

Тим часом трохи складнішою виглядає ситуація щодо заміни покрівлі неповносередньої школі с. Любші. Для ремонту покрівлі з бюджету відділу освіти виділено (за інформацією керівника райво) 120 тис грн. Роботи тривають два тижні. Чутки про те, що коштів не вистачає, Роман Свередюк відкидає й запевняє, що заплановані роботи буде завершено найближчим часом, якщо дозволять погодні умови.

У Любшанській ЗОШ I-II ст. навчається 60 учнів.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин