Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На ювілеї ВАТ «ЖЦПК» показували фокуси та співала Наталка Карпа

Минулої п’ятниці найбільше підприємство району відзначило ювілей – 60 років із часу заснування. Зала МБК «Папірник» була вщент заповнена. На почесних місцях сиділи керівники підприємств целюлозно-паперової промисловості мало не з усієї України і керівники району - голова районної ради Ігор Кос та голова райдержадміністрації Сергій Коваль.

Ювіляра вітали з професійним святом виконавчий директор дирекції асоціації українських підприємств целюлозно-паперової галузі «УкрПапір» Едуард Літвак, керівний склад ТОВ «Основа папір» та заступник голови правління ВАТ «Ізмаїльський ЦКК» Федір Чебан.

 

Розділити з жидачівськими папірниками радісний день були запрошені виконавчий директор, голова облпрофспілки Ярослав Романчук, з обласної прокуратури - Властимира Шкрибало. Серед гостей також депутат Львівської облради Андрій Кіт, з управління промислової політики Львівської ОДА - Наталія Савка, начальник районної державної податкової інспекції Володимир Гребінь, начальник РВ УМВСУ Іван Коростенський, отець храму Всіх Святих Степан Гарасимів, суддя Богдан Сидорак.

 

На урочистій частині святкування серед запрошених не помітили мера Жидачева Володимира Левка (подейкують, що між керівництвом міста та підприємства сьогодні непрості взаємини). Також не було на святкуванні й колишнього директора ВАТ «ЖЦПК» Михайла Титикала. Свого часу він 15 років очолював целюлозно-паперовий комбінат й донедавна був директором конкуруючого підприємства ТзОВ «Дунапак Україна».

Приймав численні вітання гостей Олександр Пітула – керівник товариства, генеральний директор компанії «Основа папір», яка є ексклюзивним торговим представником двох найбільших заводів України – Жидачівського та Ізмаїльського целюлозно-паперових комбінатів,

Відкривав концертну частину свята козацький марш у виконанні оркестру народних інструментів Жидачівської музичної школи. Ведучий урочистостей лауреат всеукраїнських конкурсів львів’янин Роман Береза зачитав Указ Президента України «Про День працівників целюлозно-паперової промисловості». Зі словами привітань до гостей та працівників комбінату звернулись генеральний директор ТОВ «Основа папір» Олександр Пітула та директор з виробництва Віктор Пушкарьов.

В інтерв’ю комбінатівській газеті «Папірус» Олександр Пітула зазначив: «Сьогодні виробництво нашої продукції є рентабельним, а відтак комбінат одержує заплановані прибутки і вкладає їх у модернізацію обладнання. Якщо, наприклад, порівняти показники 9 місяців роботи у ювілейному році з аналогічним періодом минулого року, то обсяг товарної продукції по ВАТ «Жидачівський ЦПК» у діючих цінах зріс майже у чотири рази: минулого року він становив 125857 тис грн, а цьогоріч цей показник уже сягнув 453371 тис. Затрати на 1 грн товарної продукції знизилися на 26 коп. Обсяг виробництва у натуральному виразі зріс у 3,3 раза. Наше підприємство за 9 місяців поточного року виготовило 30623 т паперу, тоді як минулоріч за цей період лише 6869 т, тобто ріст склав 445,8%; картону – 50753 т проти 14695 т минулого року (345,4%). Хороші показники і у виробництві гофротари, де ріст у порівнянні до 2010 р. становить майже 300%.

В основі виробничих процесів Жидачівського целюлозно-паперового комбінату лежать принципи менеджменту якості…«Портфель» замовлень підприємства демонструє потенціал виробничих можливостей та високу довіру споживачів до перевірених технологій і високої якості продукції, яку ми пропонуємо.

Цих результатів ми досягли завдяки злагодженій роботі нашого колективу. Тому особливу увагу приділяємо питанням кадрової політики, зокрема формуванню на підприємстві команди фахівців».

Первинна профспілкова організація ВАТ «Жидачівський ЦПК» преміювала 368 кращих членів профспілки. 43 працівники комбінату були нагороджені почесними грамотами підприємства, 8 робітників відзначено грамотами Львівської ОДА, 10 осіб отримали відзнаки від Жидачівської РДА. 59 трудівникам, що віддали підприємству 20 років невтомної роботи, присвоєно звання «Ветеран праці».

Після того, як було роздано всі нагороди й премії, ювілярів музичними подарунками вітали відома в Європі скрипаль, лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Наталя Кульчицька, заслужена артистка України, продюсер, львів’янка Наталка Карпа. Добірними галицькими та гуцульськими жартами веселив комбінатівців Роман Береза, згодом естафету виступів перебрали POP& RNB гурт«Шоколадка» та ілюзіоніст Ренат Вовк з партнеркою по дуету «Ренокс».

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"