Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Зловили телефонного "терориста"

Нерідко буває, що діти, залишені без нагляду, пробують додзвонитися то на «швидку», то в міліцію, вигадуючи повідомлення. Але щоб це робила свідомо доросла людина - годі повірити.

 

Ще з минулого року житель села Пчан здійснював анонімні дзвінки щодо подій і злочинів, скоєних на території району. Почалося з повідомлення у РВ МНСУ про підпал 30 га пшениці у с. Тейсарові. Далі «горіли» дві господарські будівлі, конюшня, школа з дітьми у с. Пчанах. Еменесники, як належить, виїжджали «на місця підпалу», та інформація не підтверджувалася. Одночасно почали надходити дзвінки і у райвідділ міліції. «Невідомі особи у с. Вільхівцях ріжуть дуба», - заявив «свідомий громадянин». «У с. Пчанах ріжуть вільху»,- добавив через кілька тижнів уже під іншим прізвищем. Та вже зовсім перейшов межу, повідомивши у серпні цього року від імені водія маршрутного таксі, що збили жінку. Останньою краплею було повідомлення, яке прийняв черговий РВ УМВСУ у середу о 13.25, що «біля с. Пчан іномарка чорного кольору зіткнувся із липою, внаслідок чого загинули двоє людей».

 

Громадянин, який телефонував, як годиться, назвав своє прізвище та ініціали, рік народження, місце проживання. Та ще додатково повідомив, що він водій автобуса, який довозить людей у Стрий на роботу. Всі дані, зрозуміло, були вигадані, але ж так впевнено і переконливо їх говорив, що не було підстав не вірити. Протягом трьох хвилин дві машини із спеціалістами виїхали на місце події. Те, що не було ніякого ДТП, ви вже зрозуміли. Здавалося б, слава Богу. Проте є немаленьке «але». Витрачені кошти, задіяна група із восьми чоловік. Та працівники міліції спрацювали оперативно. Встановлено номер телефону та особу. Вирішується питання щодо притягнення її до відповідальності. А відповідальність за такі дії може бути і кримінальною.

Станом на жовтень по Жидачівському РВ УМВСУ зареєстровано 350 злочинів. З них розкрито по обвинуваченнях 224 та закінчено розслідуванням 254 кримінальні справи. Тяжких і особливо тяжких - 130 злочинів, із яких розкрито по обвинуваченню 86. Розкрито 16 злочинів минулих років, скоєних у громадських місцях - 22, на вулицях - 18, у стані алкогольного сп’яніння - 32, раніше судимими - 88, групою осіб - 41, неповнолітніми - 21.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин