Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Дитячий майданчик з казковими героями

Чарівний світ казки створили для малечі працівники Піддністрянського НВК та батьки. Бажання було їхнім єдиним стимулом. Для того, щоб перетворити засмічене й заросле внутрішнє подвір’я школи, вихователі, дирекція НВК, батьки не випрошували коштів у багатих чи можновладців, а самі організували роботу й за кілька тижнів із сірого заваленого будівельним непотребом куточка зробили майданчик для дошкільнят.

Барвисто-веселковий, казковий куточок, де діти можуть забавлятися щодня, відкривати для себе нові барви, відтінки, нових казкових героїв, розвивати фантазію й рухливість. Ось великий зелений крокодил гріється до сонечка, а онде засмагають відомі герої мультиків черепаха та лев. До їхнього гурту приєдналися маленьке слоненя, восьминіг та мишка. А в іншому кінці майданчика радісно зустрічають із вирію лелеку діти у вишиванках. А бузьок несе до щасливих родин поповнення. Такі чудові яскраві малюнки прикрашають сірі одноманітні стіни школи, що обгороджують довкола майданчик.

Казковий калейдоскоп для малечі створила Віра Прокопяк, яка працює в садочку кухарем. До слова, Віра Романівна прикрасила казковими героями та малюнками на патріотичну тематику й стіни кімнат, де відпочивають, бавляться та обідають вихованці дитячого садочка. А до цього ця ініціативна та талановита жіночка здивувала односельчан, подарувавши їм чудово розфарбовану соняхами автобусну зупинку (схожу автозупинку мають також і жителі с. Кам’яного). Попри те, що Віра Романівна не закінчувала художніх училищ і її робота ніколи не була пов’язана із малярством, фантазії їй не позичати. Де б не працювала, на згадку про себе залишала красиві, неординарні малюнки на радість колегам та відвідувачам. У неї навіть власний дім вирізняється оригінальністю.

Допомагає втілювати задуми дружини її головна опора в житті - чоловік Юрій. Власне завдяки його підтримці й допомозі вдалося реалізувати ще одну мрію батьків та працівників дошкільної установи.

Не покладаючи рук над організацією майданчика, трудилися також вихователі Оксана Баран, Наталія Сокирка, помічники вихователів Галина Убога, Уляна Ониськів. Не відставала від своїх колег і директор НВК Ольга Гурдя, яка цілковито підтримувала ініціаторів не лише організаційно, а й трудилась поруч із всіма. Не стояли осторонь і батьки, а ще більше дідусі й бабусі діточок. Рівняли подвір’я, возили пісок, викладали доріжку, білили, насаджували клумби. Гуртом робили все для того, щоб подарувати малечі щасливий світ дитинства. Допомагали втілювати задум Ю. Баран, І. Баран, В. Ониськів, Т. Убогий, М. Кравс, М. Каїнська, Х. Козак, О. Бабічок, В. Нагірняк, М. Винничак, В. Лашко, С. Єлечко, М. Балян, Г. Давид, С. Парадовський, В. Корпан, Р. Федорів, О. Кравець, Л. Олійник, В. Терещенко, І. Король, В. Зубчевський, В. Баран, Р. Баран, О. Прокоп’як, Р. Легкодух та В. Легкодух. Всі вони своєю допомогою, працею перевернули сірі будні.

Щасливий від того, що має таких ініціативних та дієвих людей у громаді, й сільський голова Петро Мандрик. Хоч жодної копійки з бюджету не витрачено на спорудження дитячого майданчика, проте війт завжди був поруч із людьми.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин