Тиждень мати самотужки шукала сина

Та не могла й подумати, що доведеться їй їхати в іншу область на впізнання.

Тіло 21-річного юнака з смт. Журавна 3 серпня виявлено працівниками Тлумацького РВ УМВСУ Івано-Франківської області на березі ріки Дністер.

Як повідомив начальник сектору карного розшуку Жидачівського РВ УМВСУ капітан міліції Василь Рібун, у суботу, 23 липня, приблизно о 22.30 хлопець пішов із дому. Звичайно, без гучної компанії, алкоголю не обійшлося. Молодь не вміє по-іншому проводити час. Така сумна реальність. Ще о першій годині ночі він спілкувався з матір’ю. Та додому так і не повернувся. Мати розшукувала сина самотужки, вважаючи, що він у когось з друзів. Зневірившись, все ж таки звернулася по допомогу до сектору карного розшуку Жидачівського райвідділу міліції. З’ясувалося, що після третьої години ночі хлопець був на мості річки Дністер у Журавні. В той час недалеко перебували рибалки і почули сильний плескіт у воді. Ріка через тривалі дощі була повноводною. і сильна течія не дала жодних шансів хлопцеві випливти. Тіло віднесло аж на 70 км. Уже невпізнаного його знайшли на березі поблизу м. Тлумача. Лише за одягом, шрамом на обличчі мати впізнала свого єдиного сина. За фактом смерті юнака працівниками міліції проводиться перевірка. Правоохоронці намагаються з’ясувати, за яких обставин хлопець опинився у водах Дністра.

Це може бути й нещасний випадок, оскільки на мості через ріку, де любить відпочивати журавнівська молодь, не так давно зловмисники зрізали всі металеві поручні.

Ірина ШАХ.

Надрукувати