Дві ДТП за тиждень зі смертельними наслідками

Загинули 72-річний пенсіонер та 8-річна дівчинка.

Таку невтішну та трагічну для родин загиблих інформацію редакція отримала від ДАІ у Жидачівському районі.

 

Як зазначив старший державтоінспектор у Жидачівському районі майор міліції М. Зіняк, за період з січня поточного року це вже шоста дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. В них загинули 2 людей, 7 травмовані.

 

Причинами цих ДТП є керування транспортним засобом у нетверезому стані ( 3 випадки), інші три – перевищення швидкості руху.

За період січня – травня службою ДАІ у Жидачівському районі зафіксовано 73 випадки керування автомобілями у нетверезому стані, 76 випадків перевищення швидкості, 42 порушення правил обгону, 24 порушення правил проїзду перехрестя, 4 аварійні ситуації, 49 порушень проїзду пішохідних переходів, 44 порушення правил дорожнього руху самими пішоходами. Незважаючи на великі штрафи за управління автомобілем у нетверезому стані (2550-3400 грн) або позбавлення прав керування автомобілем від року до трьох, люди сідають за кермо, хильнувши алкоголю. Схоже, що одними штрафами подібну ситуацію важко виправити. Треба підвищувати культуру водіння.

Державтоінспекція Жидачівського району звертається до учасників дорожнього руху: не нехтуйте правилами дорожнього руху. Недотримання правил і їх порушення призводить до трагічних наслідків, які можуть статися з вашими рідними та близькими.

Водії, пам’ятайте: на дорозі чужих дітей не буває.

Надрукувати