Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

2 червня розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання

З української мови та літератури 2 та 3 червня цьогорічні абітурієнти розпочнуть ЗНО. Ці предмети є обов’язковими для всіх бажаючих вступити до вищих навчальних закладів у 2011 році.

Незалежне оцінювання триватиме до 24 червня.

Отже, всі, хто пройшов попередню персональну реєстрацію, очікує на запрошення та Сертифікат, а можливо, вже отримав чи роздрукував ці документи із персональної сторінки на сайті Українського центру оцінювання. Власне без запрошення-перепустки та Сертифікату, в яких вказано місце та час проведення кожного тесту, абітурієнта не пустять на складання іспиту.

На вході до пункту тестування кожен абітурієнт, як зазначає інспектор відділу освіти Надія Багрій, має пред’явити такі документи: паспорт або свідоцтво про народження (документ, за яким проходили реєстрацію). Серія та номер одного з цих документів зазначені в Сертифікаті та запрошенні-перепустці.

Абітурієнтам, які не отримали, втратили або пошкодили Сертифікат, необхідно звертатися до регіонального центру оцінювання якості освіти.

Відповідно до затвердженого Міністерством освіти календарного плану проведення ЗНО іспити пройдуть: з української мови та літератури 2-3 червня (триватиме тестування 180 хв), з іноземної мови (зареєстрована лише англійська) – 6 червня (120 хв), математики – 8 червня (150 хв); біології – 14 червня (120 хв), історії України – 16 червня (150 хв), фізики – 20 червня (180 хв), географії – 22 червня (150 хв), хімії – 24 червня (150 хв).

Як повідомила Надія Багрій, цьогоріч на проходження ЗНО зареєструвалось 212 учасників – це випускники 2011 та попередніх років. Цього року одинадцяті класи є лише у 5 школах, зокрема: Журавно НВК «СЗШ-ліцей», Жидачівська ЗОШ №2, Ходорівська ЗОШ №2, Монастирецька та Лисківська загальноосвітні школи. Всього 111 випускників. Найбільше випускників зареєструвалося на складання іспиту із української мови та літератури – 201, історії України – 149 та математики – 118. Випускники складатимуть ЗНО в пунктах тестування у м. Львові.

Для абітурієнтів, які через об’єктивні причини не зможуть взяти участь у основній сесії ЗНО 2011 року, буде проведена додаткова сесія ЗНО, що відбудеться з 27 червня до 5 липня 2011 року.

Українським центром оцінювання якості освіти відкрито телефонну лінію інформаційної підтримки щодо питань, пов’язаних з організацією та проведенням ЗНО.. Номер телефону інформаційної лінії: (044) 503-37-93.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"