Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Найрозумніші діти - гордість району

Розумним бути завжди модно, і знання, набуті за шкільною партою, стануть на життєвій дорозі цінним скарбом, який ніде не купиш і просто так не знайдеш.

Нещодавно в Жидачівській ЗОШ №2 (директор Оксана Мальцева) як підсумок вивченого навчального матеріалу, як закріплення знань, і можливість проявити себе і свої здібності відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший». У ній взяли участь діти 8-9-тих класів із шкіл Жидачівського освітнього округу, а саме - переможці щомісячних ігор із окремих предметів.

У склад журі увійшли провідний спеціаліст відділу освіти Надія Багрій, заступник директора гімназії Оксана Баранкевич, вчитель математики Гніздичівської ЗОШ І-ІІІ ст. Галина Гентош, голова окружної методичної комісії з української мови і літератури Мирослава Лаврій, педагог-організатор Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст. Леся Польова, вчитель географії Покрівецької ЗОШ І-ІІ ст. Галина Філь, вчитель української мови Рудянської ЗОШ І-ІІІ ст. Катерина Фрей.

Перед присутніми виступила директор О. Мальцева, яка побажала успіхів й нових звершень учасникам гри.

Ось і керівник клубу «Найрозумніший», заступник директора з розвитку Жидачівського освітнього округу Леся Кофлик запросила на сцену учнів Зарічанської ЗОШ Уляну Бабій, Рудянської ЗОШ Ірину Коханевич, Ірину Мельник, Олену Микитчак, Ольгу Кітчак, Покрівецької ЗОШ І-ІІ ст. Ярину Ференц, гімназії ім. О. Партицького Юлію Околовську, Жидачівського НВК Андрія Юрківа, Гніздичівської ЗОШ Олександра Баца та Жидачівської ЗОШ № 2 Ірину Коханевич, Олега Мацука.

Учасники гри мали можливість проявити свої знання, кмітливість, уважність, витримку, вміння логічно мислити і поводитися у нестандартній ситуації. Інтелектуальна гра проходила у три тури. І тур був тестовим і охоплював питання з різних предметів - і гуманітарних, і природничих. Учні з найбільшою кількістю балів перейшли у другий тур, де мали змогу обрати тему для запитань і отримати додаткові бали за знання історичних пам’яток культури нашої держави, які демонструвались на слайдах. У фінальній грі змагалось троє учнів 9 класів з Рудянської, Гніздичівської та Жидачівської №2 шкіл Ірина Мельник, Олександр Бац та Олег Мацу. Кожен обирав свою «щасливу комірку» із запитання різного рівня складності та тематики. Та була вона лише для тих щасливою, хто називав правильні відповіді. І все ж таки перемагає найрозумніший, найкмітливіший і той, хто впевнений у своїх силах.

Найбільшу кількість балів набрала учениця Рудянської школи Ірина Мельник, і саме вона стала найрозумнішою» ученицею по Жидачівському освітньому округу.

Фіналісти нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками.

Ірина ШАХ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин