Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Солодке відчуття краси

Ну яка ж господиня не готувалася заздалегідь до Великодніх свят, випікаючи не тільки пасочки, а й торти, пляцки, щоб і чоловікові, і дітям вгодити, та ще й перед друзями похизуватися. Та, мабуть, не кожній вдалося оригінально оформити та надати кондитерському виробу привабливого вигляду. Бо й запитати, порадитись не було з ким. Мені ж, навпаки, пощастило…

 

Відвідавши майстер-клас «Солодкий стіл», присутні могли не тільки посмакувати і естетично насолодитися тортами, а й навчитися з любов’ю оформляти їх. Вміла господиня Ганна Дрогобицька зі своєю помічницею Ольгою Борис творили справжні дива із звичайнісіньких медових паляниць. Буквально на очах виростав кремовий великодній кошичок, у якому «замешкали» ягнятко і народні писаночки. Не менш звабливо «народжувався» і торт «Весняні квіти».

 

Усі охочі мали змогу не тільки споглядати, як уміла майстриня п. Ганна збивала крем і малювала великодні атрибути, а й активно брали участь у цьому творінні, цікавилися конкретними рецептами.

Такий цікавий майстер-клас напередодні Великодня організувала ГО «Історико-краєзнавче товариство «Дзвін» (заснована 12 грудня 2009). Її діяльність пов’язана із дослідженням і розвитком культурної спадщини Жидачівського району. Співзасновники - Галина Козяр, Олексій Данилишин, Галина Вітрів, Надія Багрій та Галина Чайка.

Майстер-клас «Солодкий стіл» проходив у рамках реалізованого проекту «Сильна громада – освічена громада», що фінансується німецьким представництвом dvv international. Це представництво у 2009 році започаткувало багаторічну програму з підтримки українського населення та надавачів послуг шляхом освіти дорослих у їх прагненні до кращого життя та розвитку.

На подібні заходи приходять лише ті, хто бажає почерпнути для себе щось нове. Тому з такими людьми легко працювати. А надалі, за словами Галини Козяр, усі охочі зможуть відвідати семінари-тренінги, майстер-класи, зокрема із лозоплетіння, бджільництва, агропрофорієнтації, ландшафтного дизайну, вишивки, освоєння комп’ютерних технологій, як розпочати власний бізнес. Навчатися ж ніколи не пізно, головне - бажання!

Ірина Шах.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин