Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Хто стріляє у Жидачеві?

Жидачевом ширяться чутки про те, що начебто від вистрілу з пневматичної зброї постраждала дитина.

Із звісткою про таку неймовірну подію до редакції прийшла п. Оксана. Потерпілою виявилась донька її подруги. Згодом цю інформацію нам підтвердила сама мати дівчинки.

 

Зі слів жінки (вона просила не називати її прізвище) з'ясувалося, що 10 лютого її п’ятнадцятирічна донька разом із подругою біля 16 години йшла бульваром вул. Шкільної на гурткові заняття. Аж раптом, навпроти магазину «Родинна ковбаска», дівчинка відчула сильний удар у потилицю. Дитині потемніло в очах від різкого болю. Вона присіла й поскаржилась подрузі на якийсь удар у голову. Дівчатка почали озиратися, щоб побачити кривдника. Але вулиця була порожньою, поблизу не виявилось ані душі…

 

- Оглянувши вдома дитині голову, побачила гулю завбільшки з перепелине яйце, - розповіла мати потерпілої дівчинки.

Не гаючи часу, звернулися до лікарні. Медики, оглянувши травму, засвідчили, що характер забою схожий на такий, що може залишитись від пострілу з пневматичної зброї. У той же день лікар, за словами матері, повідомив працівників райвідділу міліції. Наступного дня до правоохоронців звернулась також і мати потерпілої дитини.

- Підозри в мене викликала розповідь подруги моєї доньки, яка в той вечір, коли це сталося, чула глухий хлопок, що пролунав десь між будинками.

Правоохоронці, за словами жінки, обстежили місце події, розпитали дівчат, пообіцяли все з'ясувати і повідомити результати через 10 днів.

Та схоже, що це не єдиний випадок, коли на вулицях Жидачева залишаються сліди від пострілів. Як додала п. Оксана, цей трафунок нагадав їй подію, що сталася кілька місяців тому. Тоді у вікно її балкона (мешкає вона в будинку по вул. Шкільній на п'ятому поверсі) теж хтось вистрілив. Досі в шибці залишився наскрізний отвір діаметром 2мм (на фото).

Жінки бояться і, очевидно, небезпідставно, що постріл в дитину носить вже не хуліганський, а злочинний характер. Такий вчинок не має залишатися безкарним. Вони звертаються із проханням до усіх жителів з навколишніх будинків по вулицях Шкільна, Кобзарева не бути байдужими. Якщо комусь щось відомо – не мовчіть, повідомте в міліцію, допоможіть у розшуках.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин