Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Гості з Ялти в Жидачеві

Йдеться не про співпрацю міст, а лише навчальних установ – гімназії м. Жидачева і НВК № 9 “школа-ліцей” м. Ялти. Партнерські стосунки ними зав’язалися недавно, в жовтні минулого року, але міцно. Підтвердженням цього є візит 27-29 січня у Жидачів 26 учнів під опікою директора Любові Петруненко та заступників директора Олени Петренко і Ніни Попкової. Делегація з Ялти прибула на запрошення директора гімназії Василя Благого. Гості з Криму ознайомилися з пам’ятками історії та архітектури древнього Львова та Жидачева, відвідали Олеський замок, гірськолижний спортивно-курортний комплекс “Буковель”, гірськолижну базу “Тисовець”, гірськолижний відпочинковий комплекс «Звенів» у селі Орявчик.

28 січня друзі з Ялти побували у Жидачівській гімназії. Директор В. Благий ознайомив їх з історією установи, специфікою регіону. Від спілкування і перегляду мультимедійної презентації гімназії ялтинців вразила щирість, доброта і відкритість до спілкування гімназистів. Та найбільше враження гості отримали від перегляду підготовленого учнями гімназії вертепного дійства. Багатство костюмів, мелодійність української мови, дзвінка коляда викликали неабиякі емоції у ялтинських школярів і вчителів. Та й не лише у них, але й у самих учнів і педагогів гімназії. Переповнена емоціями, заступник директора з виховної роботи Олена Петренко запропонувала своїй колезі з гімназії Лесі Баранкевич залучити учнів двох установ до спільної постановки сучасної української драми. Директор НВК № 9 ”школа-ліцей” Любов Петруненко, до речі, вчитель української мови, подякувала дирекції, вчителям та учням гімназії за теплий прийом і запросила відвідати сонячну Ялту влітку.

Як зазначив директор гімназії В. Благий, який у жовтні минулого року вже побував в Криму з метою налагодження партнерських стосунків, такою пропозицією варто скористатись, адже Ялта – чи не найвідоміший курорт у Криму. Школа-партнер розташована за 500 метрів від моря. У ній створено хороші умови для проживання і харчування учнів у літній період. До того ж недалеко від Ялти розташовано чимало цікавих для туристів об’єктів, як, наприклад, Нікітський ботанічний сад, Воронцовський та Лівадійський палаци. До того ж такий обмін сприяє взаємозближенню і взаємопізнанню історії і культури двох географічно віддалених регіонів України.

Набравшись позитивних емоцій від зустрічі з гімназистами, насолодившись смаком львівської кави, зачаровані красою древнього Львова і засніжених Карпат, гості відбули в рідну Ялту, сподіваючись уже в своєму місті зустрітися з друзями з Жидачева. А що наведена інформація відповідає дійсності, бажаючі зможуть переконатися, прочитавши відгук ялтинців на адресу нашої гімназії на інформаційному порталі Жидачева.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"