Вітер зірвав покрівлю

12 лютого у Львівській області хуртовини, сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний з переходом на північно-західний 9 – 14 м/с, пориви 17 – 22 м/с, вранці та вдень місцями до 25 м/с, хуртовини. Температура повітря впродовж доби –1…–6?С. Такі невтішні прогнози та штормове попередження передавало Головне управління МНС України у Львівській області.

Сильні вітри наробили чимало лиха на Львівщині? не оминувши і наш район. Від сильних поривів вітру зірвало частину даху на новобудові сім’ї Кушнірів у смт. Гніздичеві.

Це сталося 12 лютого перед обідом, розповів їх сусід та очевидець події Іван Салдан. Як тільки він побачив, що сталося, одразу зателефонував до селищного голови й попросив виїхати оглянути nf зафіксувати пошкодження.

У понеділок, 14 лютого, журналісти «Нового часу» побували на місці події. Поривами вітру з половини даху зірвало металочерепицю. Звісно, що для сімейного бюджету відновити перекриття буде непосильна справа? тим більше, що Оксана та Ярослав Кушніри виховують троє дрібних дітей. Частка вини в тому, що з будинку зірвало частину покрівлі, є й самого господаря, який вчасно не подбав про її укріплення. Тепер це добре розуміє подружжя. Але одним співчуттям справі не зарадиш. Як стало відомо, сім’ї нададуть певну матеріальну допомогу, про це подбає керівництво РДА.

Як повідомив начальник відділу з надзвичайних ситуації М. Романів, стихія більше ніде не наробила шкоди.

Надрукувати