Поросятка від «Нового часу» - у нових господарів

Минулого тижня поросятка від «Нового часу» переїхали до своїх господарів.

За результатами розіграшу, що відбувся 27 січня, переможцями акції стали жителі сіл Дунайця та Мазурівки Марія Гілецька й Антон Кулак. Про те, що виграють саме вони, – навіть і не гадали.

Свою живу винагороду за любов до рідної газети переможці отримали в один день. Спершу з подарунком ми завітали до сім’ї Гілецьких, де нас зустрів лише сам господар, (дружина п. Івана якраз поїхала до редакції). Районну газету виписують щороку, але участь у розіграші брали вперше. Радіє, що отримав такий потрібний дарунок. Тепер, як поросятко підросте, матиме чим пригостити онуків.

Залишивши чоловіка лагодити помешкання для нового пожильця, ми повезли друге пацятко за новою адресою.

Тут нам назустріч вийшли вже господар із господинею Антон та Олександра Кулаки. Виявилось, що подарунок від часопису співпав якраз із днем народженням п. Лесі, який був 28 січня, а через два дні свої іменини святкував і п. Антон. Тож ми привітали їх і вручили нашим багаторічним передплатникам дарунок.

А всім читачам нашої газети радимо брати приклад із цих щасливчиків, читати районний часопис і стежити за новими акціями та подарунками. Нагадуємо, що передплата на «Новий час» не закінчується ніколи. Читайте нас - і ви завжди будете у виграші.

Надрукувати