Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Covid-19. Жидачівщина на піку захворюваності

За тиждень у Жидачівській міській лікарні померло 11 хворих на коронавірус. Інтенсивно щодня у ковідне відділення потрапляють 3-4 мешканці Жидачівщини. Серед пацієнтів – молоді людини

Україна знову б'є рекорди у світі за кількістю померлих від коронавірусу. Тільки на Львівщині за добу померло 60 хворих.

За інформацією, яку надала директор Жидачівської міської лікарні Людмила Яремцьо, на 10 листопада у медзакладі перебуває 92 хворих на Covid-19. З них 10 дуже важких у реанімації, 59 потребують кисню. Всі так звані «кисневі» ліжка зайняті. Фактично залишилося кілька ліжок, які тримають для мешканців громади. Всіх іногородніх, окрім екстрених випадків, скеровують в інші лікарні. Що характерно, за весь період, відколи у медичному закладі запрацювало ковідне відділення, серед тих, хто помер, – всі невакциновані. Ось і робіть висновки.

Цього тижня лікарня отримала кошти НСЗУ, які вистачило, щоб закрити зарплату медикам і заплатити борги за кисень. Лікарня отримала 30 флаконів «Рамсевіру» - антивірусного препарату, який входить у протокол лікування коронавірусу. Фактично вистачить його тільки 5 хворим... На сьогодні в лікарні є проблеми з противірусними препаратами, також є потреба в продуктах для поліпшеного харчування хворих.

Якщо ситуація не покращиться, на людей чекають більш жорсткі заходи щодо дотримання карантинних обмежень. В області вже створено спеціальні групи, до яких входять представники поліції, Держпродспоживслужби та районних адміністрацій. За порушення карантину в Україні передбачена адміністративна відповідальність – штраф від 17 до 34 тис грн. Бережіть себе і своїх рідних!

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин