Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Перша річниця громади в місті, якому 857 років

Два дні, 18 і 19 вересня, у Жидачеві тривали офіційні заходи з відзначення 857-ї річниці першої писемної згадки про місто та першої річниці створення Жидачівської міської територіальної громади.

18 вересня на стадіоні школи №2 було організовано святковий ярмарок, на якому виробники, народні умільці та установи громади і гості представили свою продукцію й послуги. Відділ молодіжної політики та спорту в рамках відзначення Дня міста організував низку спортивно-молодіжних заходів. Пройшов відкритий кубок Жидачівської міської територіальної громади з волейболу, в якому взяли участь команди Жидачева, Борислава, Стрия та Львова.

Перше місце виборола команда зі Львова, другими були жидачівці, третіми - стрияни. Того ж дня у МБК «Удеч» для молоді та мешканців міста організували показ фільму «Захар Беркут».

19 вересня шість команд взяли участь у турнірі з пляжного волейболу, який відбувся на базі Жидачівської ДЮСШ. Перемогу здобула команда у складі Христини Гаврильчук та Івана Качараби.

12 учасників взяли участь у легкоатлетичному кросі з нагоди відзначення Дня міста, який відбувся 19 вересня на мальовничих околицях древнього Удеча, стартувавши біля озера Нетеча.

19 вересня Центр творчості для дітей та молоді, служба у справах дітей та КУ «Центр надання соціальних послуг» Жидачівської міської ради для дітей і їхніх батьків з нагоди відзначення Дня міста організували креативні конкурси, фотозони, майстер-класи. А ще організували автограф-фотосесію із талановитим актором Остапом Вакулюком, виконавцем однієї із головних ролей у фільмі «Ефір» всесвітньовідомого режисера Кшиштофа Зануссі.

19 вересня сквер, літня сцена та вся територія біля МБК «Удеч», незважаючи на осінню негоду, були наповнені святковою атмосферою.

В альтанці поруч із фотозоною та фотовиставкою «Жидачів в об’єктиві історії» святкову атмосферу створювали музичні твори у виконанні колективу мистецької школи «Кантабіле». Перед початком урочистостей відбулася також презентація чотирьох старостинських округів громади й Жидачівського професійного ліцею, ГО «Щасливі разом» та «Тавор», було організовано виставку робіт народних умільців. А ветерани АТО Жидачівщини приготували для учасників свята смачний козацький куліш.

Урочистості з нагоди відзначення Дня міста Жидачева на літній сцені МБК «Удеч» розпочали зі спільної Молитви за участі представників духовенства Жидачівської міської територіальної громади. Міський голова Володимир Левко запросив на сцену старост громади, народного депутата України Андрія Кота та голову Стрийської районної ради Михайла Лучечка. Староста Зарічанського старостинського округу Іван Талама вручив Володимиру Левку булаву – символ влади у громаді.

Міський голова Володимир Левко привітав мешканців Жидачева і всієї громади із 857-ою річницею першої писемної згадки про місто і першою річницею створення Жидачівської міської територіальної громади. Насамперед висловив слова подяки учасникам АТО Жидачівської громади, адже вони стали на захист нашого мирного життя, згадав поіменно всіх полеглих наших Героїв та запропонував вшанувати пам’ять про них хвилиною мовчання. Аналізуючи прожитий містом і громадою рік, міський голова відзначив медиків громади, які врятували сотні людських життів в умовах поширення пандемії коронавірусу. Також подякував освітянам, які прославляють громаду своїми здобутками. Жидачівська гімназія за результатами ЗНО здобула четверте місце на Львівщині й увійшла до ТОП-200 кращих шкіл України. Позитивним є й те, що Жидачів сьогодні входить до двадцяти кращих серед понад 400 міст України.

Народний депутат України Андрій Кіт та голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко привітали мешканців міста і громади зі святом й побажали успішного розвитку міста та зміцнення Жидачівської міської територіальної громади.

У святковій концертній програмі з нагоди відзначення Дня міста взяли участь колективи художньої самодіяльності громади, запрошені колективи Львівщини та Івано-Франківщини, популярна українська співачка Андріана.

Олексій ХЕМІЙ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин