Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

«ОНУР» розпочав велике будівництво

У нещодавньому номері часопису ми писали, що менш ніж за місяць на околиці міста Жидачева виріс на пустому місці, а якщо точніше - на заліснених кущами і чагарниками непрохідних дебрях асфальтно-бетонний завод турецької фірми «ОНУР», яка в рамках «Великого будівництва» отримала підряд на будівництво ділянки автошляху М12 (автомобільний шлях міжнародного значення Стрий -Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка). Не пройшло і тижня, як роботи розпочались. Темпи вражають.

Мешканці сіл Жидачівської громади на власні очі оцінили, що таке велика європейська будівельна компанія. Без розкачки, без входження у процес робота пішла, і такими темпами, що око милує. Фактично трішки більше як тиждень, відколи розпочались роботи, багатостраждальну дорогу з полатаними ямами не впізнати: на ділянці дороги біля села Іванівців від «кільця» до моста через ріку Стрий стелиться високоякісне дорожнє покриття, основу якого складає бетонна суміш - 25 см, далі йде 10 см асфальту і завершить все – 5 см «фінішного покриття».

Як поінформував наш часопис майстер дільниці, будівництво якої веде «Магістраль», Назар Вагарук, роботи на цьому відрізку дороги в Жидачеві будуть тривати ще тиждень. Це спричиняє певні незручності, але ніби вже залишилося недовго. В той же час на ділянках дороги з Жидачева до Стрия знімається фрезами асфальт, розширюються ділянки дорожнього полотна.

Як повідомили у Жидачівській міській раді, є домовленості щодо використання цієї суміші для ремонту місцевих доріг в Жидачівській громаді. В той же час основні об’єми знятого покриття йдуть на новозбудований завод, там вони переробляються і вже у вигляді добротного асфальту знову ляжуть на дорогу.

За словами будівельників, до Дня Незалежності обсяг робіт має бути виконаний. Чомусь в це віриться. Про хід робіт ми будемо регулярно розповідати, як і про те, які місцеві дороги робитимуться паралельно з будівництвом цього автошляху.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин