Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачів проводжав воїна…

10 квітня Жидачівщина провели в останню путь військовослужбовця 10-ї гірсько-штурмової бригади Ігоря Байталу, який віддав своє життя, захищаючи нашу державу в російсько-українській війні.

З мужнім воїном прощалися у Львові. У Гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла священники відслужили чин панахиди. Опісля процесія вирушила до Жидачева, звідки родом військовий.

У м. Миколаєві захисника України зустріли представники громади. По дорозі мешканці прилеглих до шляху населених пунктів зустрічали похоронний кортеж навколішки, із запаленими лампадками та національними стягами.

У жидачівському храмі Всіх Святих відбувся чин панахиди і похорону. Усі небайдужі мали можливість вклонитися герою, а їх було чимало – близькі, побратими, друзі, представники влади і громадськості.

Сумна хода після молитви рушила Алеєю Героїв до площі Свободи. Перед адмінбудинком відбувся військовий чин прощання зі справжнім патріотом України. Щирі співчуття батькам, рідним і близьким Ігоря висловили жидачівський міський голова Володимир Левко, начальник штабу, заступник командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олег Мікарту та заступник командира 10-ї гірсько-штурмової бригади підполковник Даніар Петрюк.

Дорога до кладовища пролягала біля рідного дому воїна, де відбулася молитовна зупинка.

Поховали Ігоря Байталу на цвинтарі рідного міста – Жидачева. Герої не вмирають. Вони продовжують тримати над нами небо.

Ірина БЕРНИК.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"