Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

COVID-19. Ситуація стабільно важка

Станом на 14 квітня у ковідному відділенні Жидачівської міської лікарні перебувало 83 хворих.

Як повідомила директор медзакладу Людмила Яремцьо, 10 хворих перебувають в реанімації, 49 – потребують кисню. Зменшується вік хворих, і якщо ще донедавна це були люди поза 60 років, то сьогодні це в основному ті, кому близько 50-ти.

За словами Людмили Володимирівни, з початку року від ковіду у відділенні померло 22 хворих. Ця інформація для тих, хто ще байдуже ставиться до цієї страшної хвороби. В той же час медики роблять все можливе і неможливе, щоб врятувати людей. Ті, хто знаходився у ковідному відділенні Жидачівської лікарні, так і називають їх: «наші ангели».

Сьогодні в лікарні, за словами Людмили Володимирівни, брак медикаментів і кисню. Медикаментів – через ще не укладену угоду з НСЗУ, а кисню щодня йде більше 70 балонів. Кріоциліндр, який лікарня придбала за кошти, що виділили Жидачівська міська рада та «повернула» Стрийська районна рада, найближчим часом буде встановлений, і це в значній мірі допоможе лікарні та хворим.

Всі 300 доз вакцини, яку було надано для другого етапу вакцинування, – використано. Охочих вакцинуватися – багато. Поки невідомо, коли буде нова партія препарату.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"