Передплата друкованого видання на 2020 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Кого обрали депутатами до місцевих ОТГ

За попередніми даними згідно підрахунку голосів

Депутатами Жидачівської міської ради можуть вважатись обраними:

1.Багрій Святослав Дмитрович - Львівська обласна організація партії «Українська Галицька Партія»

2.Гаврильчук Орест Романович -//-

3.Карпінський Олег Володимирович -//-

4.Ружак Андрій Андрійович -//-

5.Кузишин Володимир Іванович - Львівська обласна організація політичної партії «ГОЛОС»

6.Пастернак Наталія Мирославівна -//-

7.Янклевич Любов Павлівна - //-

8.Кремінь Уляна Володимирівна - Львівська обласна організація політичної партії «Свобода»

9.Мицик Василь Ярославович - //-

10.Шминець Оксана Євстахівна - Львівська обласна організація політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

11.Янклевич Віра Романівна -//-

12.Баліцкий Роман Михайлович - Львівська обласна організація політичної партії «Громадянська позиція»

13.Чорнейко Ігор Михайлович -//-

14.Пахолків Роман Іванович - Львівська обласна організація політичної партіїі «Об’єднання Самопоміч»

15.Шумельда Микола Володимирович -//-

16.Богів Микола Михайлович - політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

17.Микитин Микола Володимирович -//-

18.Петрінець Володимир Васильович -//-

19.Демків Наталя Ярославівна - Львівська обласна організація політичної партії «Народний Рух України»

20.Сапуга Володимир Михайлович-//-

21.Сенюра Йосип Миронович-//-

22.Гаврильчук Ярослав Григорович - Львівська обласна організація політичної партії «Європейська Солідарність»

23.Мажак Зіновій Миколайович -//-

24.Процан Ігор-Володимир Михайлович -//-

25.Самсонова Світлана Омелянівна -//-

26.Хомин Микола Миколайович -//-

 

Депутатами Гніздичівської селищної ради можуть вважатись обраними:

1.Ольшанецький Іван Васильович – ПП «СЛУГА НАРОДУ»

2.Витак Йосип Юрійович -//-

3.Сулик Ігор Васильович – ПП «ВО «Батьківщина»

4. Цімейко Зоряна Йосипівна -//-

5.Салдан Мар’ян Федорович -//-

6.Шумська Галина Василівна -//-

7.Пітула Йосип Миронович – ПП «Наш край»

8. Кіячик Наталія Петрівна -//-

9. Солонінко Мирослава Василівна – ПП «За Майбутнє»

10. Семчишин Микола Ярославович -//-

11.Пітула Роман Юркович – самовисування

12.Микитчин Іван Васильович -//-

13.Могитич Іванна Іванівна -//-

14.Шиян Галина Ярославівна -//-

15. Басник Мирослав Васильович -//-

16. Гніздовська Юлія Іванівна -//-

17. Бучковський Андрій Володимирович -//-

18. Салдан Світлана Володимирівна -//-

19. Байтало Мар’яна Василівна -//-

20.Вітак Ірина Ярославівна -//-

21. Драган Володимир Богданович -//-

22. Федорків Ірина Володимирівна -//-

 

Депутатами Ходорівської міської ради можуть вважатись обраними:

1.Басараб Володимир - ЛОО ПП «Об’єднання Самопоміч»

2.Яремишин Юрій  -//-

3.Михайлович Юрій  -//-

4.Хрущ Ігор Олегович –ЛОО ПП «Народний Рух України»

5.Михайлюк Ростислав Юліанович -//-

6.Перун Руслан Зіновійович -//-

7.Кутний Мирон Миколайович – ЛОО ПП «Європейська Солідарність»

8.Гавінська Марія Дмитрівна -//-

9.Грицило Степан Степанович -//-

10.Гурдя Ольга Михайлівна -//-

11.Костур Ярослав Миколайович -//-

12.Гапонюк Ростислав Миколайович – ЛОО ПП «Українська Галицька Партія»

13.Тітик Ростислав Іванович -//-

14.Юревич Юрій Михайлович -//-

15.Ольшанський Володимир Петрович -//-

16.Дідик Оксана Анатоліївна -//-

17.Ревер Володимир Григорович - ПП «ВО «Батьківщина»

18.Матвійко Дмитро Степанович -//-

19.Угрин Мирослава Степанівна -//-

20.Ревер Оксана Романівна -//-

21.Шерегій Олег Михайлович -//-

22.Швед Тарас Володимирович - ЛОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

23.Богачевський Ігор Володимирович -//-

24.Макогін Надія Паньківна -//-

25.Чад Андрій Степанович - ЛОО ПП «Свобода» -//-

26.Івашків Юрій Богданович -//-

27.Мартиняк Іван Іванович -//-

 

Депутатами Журавненської селищної ради можуть вважатись обраними:

1. Ярошко Микола Матвійович – ЛОО ПП»Наш край»

2. Кахній Марія Андріївна – ЛОО ПП «Українська Галицька Партія»

3. Татарин Ірина Ярославівна – ЛОО ПП «За Майбутнє»

4. Єременко Віталій Олексійович -//-

5. Лисевич Галина Степанівна –ЛОО ПП «Слуга Народу»

6. Іванків Роман Васильович – самовисування

7. Лизак Петро Михайлович -//-

8. Демчук Мар`ян Миколайович -//-

9. Ємець Василь Олексійович -//-

10. Яворський Мирон Матвійович -//-

11. Ковалишин Ірина Євгеніївна -//-

12. Ніколін Василь Богданович -//-

13. Табачишин Олександра Михайлівна -//-

14. Цукорник Володимир Володимирович -//-

15. Федан Степан Васильович -//-

16. Ямнич Юрій Романович -//-

17. Башта Ярослав Миколайович -//-

18. Демків Василь Степанович -//-

19. Лаврись Микола Олександрович -//-

20. Артемчук Роман Васильович -//-

21. Шкірко Михайло Миколайович -//-

22. Мастерських Валерій Валентинович -//-

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"