Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ми вибираєм, нас вибирають…

Українці вступили у процес місцевих виборів, і сьогодні всі розмови тільки про це. Стартувала декада подачі документів кандидатів на голову ОТГ, у депутати до громад, району і області. Процес настільки складний для пересічного мешканця, що багато людей телефонували до редакції, що «майже ніц не зрозуміли» з того, що ми пояснювали в минулому номері…

Утім, поки люди розбираються, що і до чого, всі обговорюють по територіях ймовірних кандидатів на голову ОТГ. Спробуємо і ми попередньо розібратися, хто претендує на ці посади. Інформація неофіційна, оскільки «досвідчені» кандидати «шифруються» і чекають, хто перший розпочне…

І хоч вже скоро Жидачівський район як адміністративно-територіальна одиниця перестане існувати, для нас ще довго ці території будуть «нашими». Отже, кого прогнозують на голів ОТГ.

Жидачівська ОТГ

Володимир Левко – нинішній голова міськради. Схоже, Володимир Семенович вже давно прийняв рішення балотуватися, і офіційна реєстрація – питання часу. Пана Володимира підтримує «Європейська солідарність».

Ігор Ковалець  – колишній голова «Жидачівводоканалу». Враховуючи те, що більше двох тижнів білборди з портретом п. Ігоря висять по Жидачеву, а в Інтернеті крутяться досить професійно зроблені «ролики», п. Ковалець теж йде на голову. Судячи із кольорів білбордів – від партії «Удар».

Богдан Бойчук, лікар Жидачівської ЦРЛ. Богдана Петровича підтримує «Голос».

Микола Микитин, керівник будинку культури «Папірник». Миколу, за  його словами, підтримує «Батьківщина».

Роман Баліцкий. Навіть найближчі друзі не знають, чи буде Роман висувати свою кандидатуру. Схоже, ця «інтрига» затягнеться. Якщо так, то його підтримає, безперечно, «Громадянська позиція».

Ще одного ймовірного кандидата Святослава Багрія, учасника АТО, підтримує «Галицька партія».

Підприємець Ярослав Олійник, найімовірніше, піде від УКРОПу.

Поки що це ті кандидати, які у людей «на слуху». Виглядає, що із сільських територій ніхто не спроможеться поки скласти конкуренцію жидачівським…

Журавнівська ОТГ

Тут ситуація теж доволі складна, бо ймовірні претенденти мають певну підтримку по територіях. Всі кажуть, що виграє той, кого підтримають у сільських радах. Тому основні «баталії» розгорнуться на селах.

Тепер про кандидатів. Василь Вітер – селищний голова, прогнозовано піде на вибори з бажанням перемогти.

Володимир Ємець – сільський голова Володимирців, має значну підтримку на території сільської ради.

Іванна Феденьків  – місцевий громадський активіст може скласти конкуренцію Василю Вітру в  Журавні.

Сергій Цукорник. Брат Володимира Цукорника, директора школи, теж може набрати голоси у  селищі.

Віталій Єременко  – сільський голова Чертіжа. Веде активні перемовини з кандидатами.

Гніздичівська ОТГ

Це одна з перших новоутворених ОТГ в Україні, де люди відчули вже відмінності як то жити по-новому. Як не дивно, тут поки що говорять про двох ймовірних кандидатів:

Ігор Матківський – секретар ради. Після того, як Іван Оліяр прийняв рішення не балотуватися, Ігоря називають найбільш ймовірним кандидатом на голову.

Нещодавно в ОТГ по магазинах з’явилися «агітки» Назара Вітака. Кажуть, що це чи не один із конкурентів Ігорю Матківському. Більше поки що ні про кого не говорять.

Ходорівська ОТГ

Одна з найбільших громад, де вже є досвід і напрацювання існування територій. Тут теж не все просто. Безперечно, піде нинішній голова Олег Коцовський. Щоправда, сьогодні Олег Теодорович хворіє на коронавірус. Бажаємо якнайшвидшого одужання.

Галина Козяр – голова Новострілищанської ОТГ, кажуть, вирішила скласти конкуренцію нині діючому голові. Непрості стосунки цих двох посадових осіб місцевого самоврядування добре відомі мешканцям громади. Схоже, буде цікаво…

Заступник голови Новострілищанської ОТГ Ростислав Гапонюк теж вирішив позмагатися за крісло голови Ходорівської ОТГ. Враховуючи те, що й голова ОТГ Галина Козяр йде, - то це або хитрий план, або «співробітники посварилися». Ростислава підтримує «Галицька партія», у той час як Козяр підтримує «Голос».

Ще одним ймовірним кандидатом до Ходорівської ОТГ буде Володимир Ревер – фермер, агровиробник. Постать пана Володимира добре відома на території ОТГ і району. Найімовірніше, його підтримає «Батьківщина».

Невідомо, чи піде на вибори голови ОТГ обласний депутат Андрій Чад. Схоже, Андрія набагато більше цікавить обласна рада.

Активний «фейсбучник» Роман Сметанський теж не розкриває поки своїх планів.

І багато говорять про якогось «серйозного» підприємця із Нового Роздолу. Щоправда, поки навіть імені його ніхто не знає… Ну, ніби все. Хіба ще хтось зголоситься.

Новострілищанська ОТГ

Жаль, що Новострілищанщина «відходить» від нас. Вона стане частиною Бібрської ОТГ. Проте кандидатом на голову ОТГ претендує Ігор Лалак, якого підтримує партія «Удар».

Це поки все, що відомо про претендентів на голову об’єднаних громад. Сподіваємося вже в наступному номері дати офіційну інформацію. Тому кандидатам хай щастить – і до роботи, а ви, люди, – дивіться, слухайте і думайте…

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин