Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вплив РФ на дезорганізацію політичного, державного і воєнного управління в Україні

Економіка Росії зазнає збитків, що негативно відбивається на соціальній стабільності у державі й на окупованих українських територіях. Зазначене російський уряд компенсує впровадженням інформаційно-психологічних технологій, зорієнтованих на формування у населення РФ та громадян окупованих територій України образу ворога в особі України як держави, української влади, Збройних Сил та узагальненого Заходу, що протистоїть російській державі і нації.

На стратегічному рівні російська сторона зосереджує активні зусилля на дезорганізації політичного, державного і воєнного управління в Україні, загостренні розбіжностей серед національної і регіональних еліт України, дискредитації чинної української влади та перешкоджанні реалізації її євроінтеграційного курсу, сприяє підриву української економіки і виснаженню ресурсів, формуванню на цьому тлі антиурядових настроїв, зростанню напруженості і насильства в суспільстві.

Мирні ініціативи та вимоги до України, зокрема, пов’язані з Мінським переговорним процесом. Керівництво РФ розглядає його не як майданчик для пошуку шляхів припинення збройного конфлікту, а як дипломатичну складову російської «гібридної війни» проти Євроатлантичного співтовариства, що точиться на території України. Росія використовує Мінський процес як інструмент управління збройним конфліктом на Сході України для блокування ініціатив стосовно виходу нашої держави з геополітичного поля впливу РФ, а також формування у геополітичних опонентів невизначеностей щодо перспектив подальшого розвитку зазначеної воєнно-політичної кризи у разі нехтування національними інтересами РФ.

Воєнна сила та готовність до повномасштабної війни демонструється РФ з метою нагнітання військово-політичної ситуації, отримання дипломатичних зисків та поступового моделювання майбутніх домовленостей із Євроатлантичним співтовариством щодо розподілу сфер геополітичного впливу.

Володимир БІЛИК.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин