Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Крим – це Україна

Окупація Криму Росією та посилення мілітаризації півострова є загрозою для нашої спільної безпеки. Російська окупаційна влада продовжує здійснювати наступ на права людини та основні свободи, жорстоко замовчуючи критику у громадянському суспільстві та медіа, а також обмежуючи релігійну свободу. Росія ув’язнила понад 80 осіб з Криму, в тому числі представників кримськотатарської громади, деяких навіть катували, за мирне протистояння окупації. У будинках та мечетях членів кримськотатарської громади й досі проводять безпідставні обшуки, органи окупаційної влади ведуть за ними спостереження та залякують їх, обмежують їхні культурні заходи та криміналізують їхній представницький орган – Меджліс. Росія примусово призвала до своїх збройних сил майже 20 000 кримчан, порушуючи міжнародне законодавство. Окупаційна влада жорстко обмежує свободу віросповідання, неправдиво звинувачуючи вірян в тероризмі, та захопила собор Православної церкви України в Сімферополі.

У лютому 2014 року в Криму з'являлися озброєні люди в формі без розпізнавальних знаків, які захопили будівлю Верховної Ради Криму, Сімферопольський аеропорт, Керченську поромну переправу, інші стратегічні об'єкти, а також блокували дії українських військ. Російська влада спочатку відмовлялася визнавати, що ці озброєні люди є військовослужбовцями російської армії. Пізніше президент Росії Володимир Путін визнав, що це були російські військові.

16 березня 2014 року на території Криму і Севастополя відбувся невизнаний більшістю країн світу «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на «референдумі». Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про «приєднання» Криму до Росії.

І через шість років Росія продовжує керуватися брехнею та дезінформацію у своїй невдалій спробі узаконити те, що поза законом. Її зусилля приречені на провал. Світ ніколи не забуде безпричинне вторгнення Росії в Україну.

Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова та називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Володимир БІЛИК.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин