Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Переможці передплатної кампанії «Часопис «Новий час»-2020

Порося, набори рушників, плед, обігрівач, величезні подарунки від «Кохавинки» та головний приз – поїздка на двох до Києва у Національну оперу. Такі подарунки отримали наші передплатники у п’ятницю під час фінального розіграшу призів від «Нового часу».

Жили у бабусі два веселих гусі: Один - сірий, другий - білий,

Як ми й повідомляли, всіх 15 фіналістів було запрошено в минулу п’ятницю до редакції часопису. Щоб зробити не просто банальний розіграш, а справді свято, ми домовилися із директором краєзнавчого музею Степаном Ревуцьким, що визначення переможців пройде в музеї, а перед тим Степан Іванович ознайомить наших читачів з експозицією, розповість про історію нашого краю.

І, як виявилося, ми вгадали. Майже всі наші передплатники, які цього дня прибули на розіграш, жодного разу не були в Жидачівському музеї, а інтригуюча розповідь п. Ревуцького про нашу історію викликала неабияку цікавість. Крім того, всі були просто у захваті від експозиції зразків світової архітектури, які божественно створює Петро Щомак, про якого ми вже писали. Тому довший час ми не могли відірвати наших читачів від експозицій.

А потім була інтрига: попри оголошення переліку призів, які кожен присутній витягав сам, а головний приз – поїздка до Києва, традиційно, більшість хотіла «виграти» порося. І як не дивно, цей приз витягнула учасниця розіграшу, яка останньою тягнула «льос», - Олександра Хомин.

До речі, серед фіналістів було троє, хто не вперше потрапляє до фіналу: І. Яворська з Сулятич, О. Хомин із Жидачева та М. Іваник з Антонівки. Воістину «везе» тим, хто для цього хоч щось робить, принаймні пришле до редакції квитанцію.

Проте, задоволені призами були всі. Величезні набори продукції, яку надала нам «Кохавинська паперова фабрика», не змогли поміститися в один пакет, тому кожен додому ніс аж два. І для всіх було величезним здивуванням, який великий асортимент продукції виробляє наша «Кохавинка».

Image

А щодо призів, то обігрівач поїхав до Любші (В. Павловський), набори рушників - до Лискова та Монастирця (Р. Ямнич та В. Сокирко), плед дістався О. Яськів із Жирівського.

Що ж до головного призу, то його «виборола», саме виборола, Марія Дмитрівна Іваник з Антонівки, мама-героїня, яка виростила і виховала 7 дітей. Вона «помінялася» своїм подарунком із Василем Сокирком із Монастирця. Саме її діти – зять Петро і донька Галина поїдуть до столиці у Національну оперу.

Що ж, ми щиро раді за переможців. А всім кажемо: передплатна кампанія на наш часопис не закінчується ніколи. Протягом року ми ще здивуємо своїх передплатників. Тому, хто не передплатив, – бігом на пошту чи до листоноші… Залишаємося й надалі разом.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин