Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про Майдан нагадали Ангели пам'яті

20 лютого біля Алеї Героїв у м. Жидачеві зібралися сотні людей. Представники учнівської молоді запалили 100 лампадок й провели мовчазну акцію „Ангели пам’яті” на вшанування Героїв Небесної Сотні.

Представники влади району і міста, громадськість взяли участь у церемонії покладання квітів та запалення лампадок, під час якої звучала зворушлива пісня „Пливе кача по Тисині”, яка сьогодні стала символом боротьби за волю України.Учасники заходу спільно виконали Державний Гімн України, хвилиною мовчання й поминальною Молитвою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні й полеглих Українських воїнів.

Учасник Майдану й боєць-доброволець АТО Назар Татумир у своєму виступі нагадав всім про важкі, трагічні та вирішальні для майбутнього країни дні Революції Гідності, добрим словом згадав про полеглих побратимів-майданівців й воїнів-добровольців, з якими разом пішов захищати українську землю від російських окупантів, які 20 лютого 2014 року розпочали проти України неоголошену війну.Назар Татумир звернувся до мешканців Жидачівщини із закликом вірити в щасливе майбутнє України, адже Герої Небесної Сотні не даремно віддали своє життя, вони вірили, що українці будуть щасливими на рідній землі. Він також зауважив, що найкращою пам’яттю про полеглих Героїв може стати те, коли кожен з українців знайде для себе відповідь на просте запитання: „Що ти зробив для своєї країни?”

На вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на площі біла Алеї Героїв звучали зворушливі поетичні рядки, слова пісень про Майдан, про Українських воїнів, які вже п’ятий рік захищають рідну землю від російської агресії.

20 лютого о 14 год. у м. Ходорові також відбулася акція „Запалімо свічку пам’яті” та Поминальна панахида на могилі Героя України Романа Точина.

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні триватиме й у наступні дні тижня. 22 лютого о 15 год. у Палаці культури м. Ходорова, за участю представників молоді місцевої школи №3 імені Героя України Романа Точина, пройде вечір-реквієм пам’яті Героїв Небесної Сотні, під час якого відбудеться презентація фотоальбому „Лицар Майдану”.

24 лютого о 10 год. у Ходорові в школі №3 імені Героя України Романа Точина відбудеться V міжобласний шаховий турнір пам’яті Героя Небесної Сотні Романа Точин.

А напередодні Дня Героїв Небесної Сотні, 19 лютого, в рамках вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, райдержадміністрацією для представників учнівського самоврядування Жидачівщини організовано поїздку до Львова на перегляд фільму про Майдан „Зима, що нас змінила”.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин