Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Селяни вимагатимуть відновити ремонт дороги Кологори - Лучани

Не дочекавшись минулого року обіцяного ремонту дороги, жителі Юшківців, Голдович, Дев’ятник, Кологор збирають підписи до чиновників різного рівня щодо виконання заявлених робіт із ремонту дороги Кологори - Лучани у 2018 році.

 

«У червні минулого 2017 року уповноваженим на це органом - Службою автомобільних доріг у Львівській області - було оголошено про проведення процедури закупівлі робіт із поточного середнього ремонту автомобільної дороги місцевого значення С140545 Кологори - Лучани довжиною 12,740 км за номером UA-2017-06-13-000161-a в системі Prozorro. Розмір бюджетного призначення за кошторисом склав 74 млн. грн. Дорога ця не ремонтована вже більше 30 років.

 

10 серпня 2017 р. відбувся аукціон, за результатами якого визначено переможця, з яким 29 серпня укладено договір. Але 31.12.2017 р. договір припинив свою дію, робіт не виконано жодних і, на жаль, в черговий раз чиновники нас обманули - як кажуть, «розвели», - йдеться у зверненні ГО «Господар» (громадська організація створена в 2016 році у с. Юшківцях) до жителів сіл Ходорівської громади Лучан, Голдович, Юшківців, Дев’ятник і Кологор.

«Закликаємо всіх небайдужих спільно з ГО «Господар» виробити єдиний план дій і вплинути на вирішення проблеми з ремонтом дороги, довівши свої вимоги до міністра інфраструктури, керівників Укравтодору, обласної адміністрації і керівництва Ходорівської ОТГ. Вимогою повинно бути як чітке і зрозуміле пояснення причин відміни фінансування робіт у 2017 р., так і поновлення гарантій фінансування у 2018 р. Процедура закупівель знову займе не менше 70 днів, і розпочинати її потрібно якомога швидше, тобто в лютому-березні. Державний бюджет прийнято і підписано вчасно, тому жодних застережень не бачимо», - йдеться у тексті звернення.

Кілька років тому жителі Юшківців, Кологуор, Ходорківців самоорганізувалися та самотужки розпочали латання дороги від Юшківців до Ходорківців, зібравши кошти та оплативши частково послуги райавтодору, завершували ж роботу власними силами. Дорога залишалася проїзною до того часу, поки по ній не почали їздити лісовози. Сьогодні дорога в жалюгідному стані, бідкаються селяни, а ремонтувати ніхто не поспішає. Тож не дивно, що людей обурив той факт, що наприкінці 2017 року «зірвали» ремонт дороги Кологори - Лучани.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин