Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На Ходорівщині учасники вертепних дійств зібрали понад 56 тис грн. для потреб українських воїнів

Під час Різдвяних свят на Ходорівщині триває збір коштів для потреб воїнам, які воюють на Сході України, а також пораненим учасникам та сім'ям загиблих в АТО. Під час Різдвяних свят на Ходорівщині триває збір коштів для потреб воїнам, які воюють на Сході України, а також пораненим учасникам та сім'ям загиблих в АТО. Проте, що колядники ходитимуть з віншуваннями й зібрані кошти передадуть на потреби воїнів анонсувалось ініціаторами акції напередодні свят.

Лише за перші дні Різдва вдалося зібрати чималу суму – більше як 56 тис грн. Зокрема вертеп с. Бортники (Григорій Сенів, Павло Романів, Олег Баковський, Микола Кухарський, Мар'ян Павлишин, Андрій Князев, Дмитро Боднар, Олександр Пастух, Богдан Луців, Олег Абрамів, Роман Абрамів, Шимон Пшибишевський, Григорій Пшибишевський, Микола Гнатів) зібрав 20 740 грн., щоправда майже половину суми, а це 10 000 бортниківським колядникам пожертвував співак, ноумен Михайло Хома більше відомий як мегапопулярний «Дзідзьо». Також до різдвяної акції долучилися громади сіл Садки зібравши 2760 грн, Молодинче, Черемхова, Залісок – 1930 грн; м. Ходорів, жителі вул. Петлюри м. Ходорова – 1300 грн та народний дівочий вокальний ансамбль «Ромашка» - 5100 грн, зазначив громадський активіст Роман Тітик.

«Дякуємо організаторам і тим, хто долучився до збору грошей. Всім веселого продовження свят, бережіть себе і здоров'я! Хто має час і можливість – долучайтеся», написав Роман Тітик.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин