Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Вчаться у тих, кого люблять

Ці слова якнайкраще скажуть про колектив педагогів, який свого часу працював у Журавнівській загальноосвітній середній школі під керівництвом директора Валентини Кирилівни Цукорник. Хоч вже багато років ці вчителі не приходять на уроки, не навчають учнів, все ж ніхто, хто у них навчався, не скаже про них у минулому часі. Вчитель – професія поза часом. Вчитель із чистим серцем, який вчить не лише азів арифметики чи мовознавства, а який навчає любити свого ближнього як самого себе, виховує в учня Людину, є гідним наслідування, й про нього пам'ять живе з покоління у покоління.

 

Із приємністю згадують своїх педагогів Теліховську Марію Володимирівну, Такун Мирославу Антонівну, Камінську Марію Іванівну, Мачоган Олександру Петрівну, Цимбалісту Віру Олексіївну, Войтович Ірину Іванівну, Довган Ольгу Іванівну, Фариняк Анну Прокопівну, Кулик Степанію Антонівну, Ягніщак Анастасію Олексіївну, Тимцюрак Тетяну Іванівну, Кобелинську Меланію Прокопівну, Кулика Тимофія Степановича, Лаврись Лесю Пилипівну, Лапу Валентину Олександрівну, Жовнір Марту Миколаївну, Безуглу Дарію Василівну, Савчука Миколу Михайлович, Люту Анастасію Михайлівну, Говдиш Любов Миколаївну, Щигель Степанію Тадеївну, нині вже покійну (цьогоріч відійшла у вічність на 96 році життя) Цвіткову Олександру Павлівну їхні учні. Незважаючи на те, що всім вже поза вісімдесят, а то й дев’яносто років, їхній колектив залишається дружним і до сьогодні. Своїй згуртованості, товариськості педагоги-ветерани завдячують своєму директорові Валентині Кирилівні. Ось уже двадцять років поспіль вони всі разом святкують День учителя, ювілеї із дня народження, вечори-зустрічі випускників. Організатором святкових заходів та душею їхнього колективу є Ірина Іванівна Войтович.

 

Вчителі підтримують один одного як у радощах, так і негараздах. Переймаються й долею своїх учнів, для них теж немає «колишніх учнів». Так, дізнавшись про те, що учневі потрібна операція, допомогли зібрати потрібну суму на лікування.

«Учитель стає на місце кращого батька, кращої матері. Він підхоплює з їхніх рук нитку виховання в тому місці, де вони вже не в змозі продовжувати. Така людина здатна піднести духовний рівень цілого села, розвинути в молоді сили і здібності, підвести молодь до нового способу думання і дій», - писав у свій час видатний швейцарський педагог-новатор Йоганн-Генріх Песталоцці.

Цінуймо працю вчителя, будуймо взаємовідносини між собою на духовних цінностях. І хай такі колеги-друзі як педагоги-ветерани Журавнівської школи стануть добрим прикладом для наслідування.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин