Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Робота, що приносить задоволення та радість

Її казкові персонажі користуються неабиякою популярністю серед батьків та дітей. Будь-який творчий захід у садочку чи початковій школі не обходиться без костюмів, виготовлених у майстерні Ірини Сліжевської.

 

Одинадцять років тому Ірина за підтримки та поради свого чоловіка відкрила в Жидачеві швейну майстерню. «Ми обоє за фахом вчителі праці, але, приїхавши до Жидачева, не змогли працевлаштуватися. Оскільки я добре шию, то вирішила відкрити власну майстерню», - розповідає п. Ірина. Оскільки до неї часто зверталися батьки, які мають малих дітей, із проханням пошити костюм того чи іншого персонажу на дитячий ранок у садочку чи школі, то майстриня вирішила, а чому б не піти назустріч мамам і не давати готові костюми напрокат. Так і їй цікавіше, й батькам дешевше: один день прокату обійдеться всього у 60-70 грн. У майстерні Ірини Сліжевської яких лише персонажів не знайдете: є тут і білочки, жабки, ангелятка, принцеси, а якщо й справді якогось персонажу не знайдете, то жінка з радістю їх вам пошиє.

 

Першим та серйозним викликом її майстерності та творчості стало пошиття костюма св. Миколая, дракона, ангелів для міського свята відкриття ялинки. Впоравшись, Ірина зрозуміла, що виготовлення карнавальних костюмів - це її творча віддушина. Допомагає їй чоловік, який в усьому підтримує дружину, робить усю складну технічну роботу, а також Ірина Федишин. Майстерня, якою керує Ірина Сліжевська, виготовляє й костюми для вертепних дійств.

Пані Ірина займається улюбленою справою, що приносить дохід не лише її сім’ї. Завдяки її творчості та фантазії в місті хоч іноді панує казка.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин