Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Гніздичеві обговорювали події, що змінили нашу країну

19 листопада у приміщенні КЗ «Бібліотека - інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку Гніздичівської селищної ради» відбувалася зустріч за «круглим столом» «Україна – територія гідності та свободи». Захід присвячений Дню Гідності та Свободи в Україні.

 

Свято це відзначають в нашій країні з 2014 року щорічно 21 листопада. Україна – це територія гідності й свободи. Такою нас зробила не одна, а дві революції – Майдан 2004 року, що увійшов в історію як Свято Свободи, та Революція Гідності 2013-2014 років. Це надзвичайно важкий іспит для нашої молодої держави, це час, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

 

Олексій Данилишин, автор книг «Дзвони пам’яті» та «Повстанськими стежками Жидачівщини» поділився із присутніми своїми роздумами, спогадами про славні минулі сторінки державотворчої історії нашого народу. Цікавими були його погляди на майбутнє України.

Також ділилися з присутніми своїми спогадами очевидці подій на Майдані 2013-2014 рр. Андрій Кобрій та Мар’ян Кушнір.

Учасники «круглого столу» переглянули уривок із документального фільму «Зима у вогні», що занурив усіх в атмосферу події, які відбувалися у перші дні Революції Гідності на Майдані в Києві. Також учасники заходу мали можливість прослухати поезії, які читали Ольги Зубрицька, Надія Шевчук, й послухати пісні у виконанні вокального дуету Ярослави Сушко та Марії Пиріг із КЗ «Центр культури та дозвілля».


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"