Жителі Лисичанська віддячили жидачівцеві за звільнення їхнього міста

2 жовтня під час засідання сесії Жидачівської міської ради вищим орденом Всеукраїнського об’єднання «Країна» «За мужність і відвагу» нагороджено жителя Жидачева військовослужбовця добровольчого батальйону «Донбас», старшого лейтенанта, депутата Жидачівської міської ради Михайла Микитина.

 

Нагороду від громадської організації «Сприяння розвитку Лисичанська» йому вручив депутат Жидачівської районної ради, член ГО «Народний легіон» Володимир Гаврон. Нагородою «За мужність і відвагу» жителі Лисичанська, що на Луганщині, віддячили Михайлу Микитину за звільнення їхнього міста від сепаратистських угрупувань.

 

Довідка

Звільнення Лисичанська. У період з 22 травня до 24 червня 2014 року м. Лисичанськ перебувало під владою фіктивного утворення «Луганська народна республіка», доки не було звільнене Збройними силами України, зокрема батальйоном «Донбас» та 24-тою механізованою бригадою.

Орден «За мужність і відвагу» - це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою становлення поваги суспільства до працівників та ветеранів силових структур, які в складних умовах служби довели свою вірність обов’язку та народу України.

Орден започатковано для нагородження за мужність і відвагу, самовідданість та зразкове виконання службового обов’язку.

Надрукувати