Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Лиси господарюють у курниках

Що до них внадилися лисиці, скаржаться жителі Квітневого, Трибоківців, Репехова Новострілищанської ОТГ. До селищної ради лише за два тижні надійшло п’ять звернень. За одну ніч з одної господарки лісовий мисливець забрав дві гуски, в іншої – порався в курнику. У Квітневому з обох кінців села оселилися дві родини лисиць (в одному виводку 5-6 молодих). Що робити з таким непроханим сусідом, селяни не знають, звертаються у місцеву раду.

«В той час у них підростає потомство, починає виходити з нори, тому старі і йдуть у село за м’ясом. Подібна ситуація по всіх селах, особливо поблизу лісу», - каже мисливець Роман Артемчук.

Вполювати лиса справа хоч і нелегка, але в той час практично неможлива. А все через заборону на відстріл будь-якої звірини. Заборона діє до 12 серпня, розповідає голова товариства мисливців і рибалок «Лісівник» Володимир Олійник. У межах населених пунктів відстріл взагалі заборонений. Тож місцева влада має звернутися до обласного управління лісового господарства, яке вже дає дозвіл територіальним товариствам мисливців на відстріл звіра.

Крім того, що лисиця наносить шкоду поголів’ю свійської птиці, вона ще й може бути розповсюджувачем сказу, тож треба бути вкрай обережними при зустрічі з нею.

Попри це, коли на Ходорівщині існує проблема з хитрим лисом, як стало відомо, на теренах Журавнівщини окремі спритні «мисливці» переймаються іншою «важливою» проблемою - створенням приватного мисливського господарства...


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин