Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Міст аварійний! Начхати…

Міст через ріку Дністер поблизу с. Заліски закритий для автомобільного транспорту вже третій місяць (пішохідна частина моста (2 на 12 м) обвалилася 23 березня цього року). Щоб убезпечити людей, Служба автомобільних доріг області заборонила через міст рух будь-якого автомобільного транспорту, натомість для пішоходів тимчасово перехід дозволили.

Та є люди, яким «до лямпочки» ваші зборони: «Хочу їхати і буду». Не допомагають ні бетонні плити, ні купи гравію, якими намагаються загородити виїзд на міст. Не лякає й те, що такі горе-водії порушують правила дорожнього руху, адже відповідні попереджувальні знаки про аварійність моста та схеми об’їзду встановлені.

«Ще кілька тижнів тому виїжджало по одній машині, тепер же зовсім втратили відчуття страху і одразу їдуть 2-3 машини», - скаржаться жителі району, для яких навіть цей аварійний міст має стратегічне значення, бо дає можливість швидше та дешевше дістатись до райцентру.

«Телефоную до редакції, бо не знаю, куди ще можна звернутися, щоб почули. Люди йдуть до маршрутки через аварійний міст, мусять відходити в бік, бо машина їде за машиною. Як міст рухне, навіть не буде змоги добратися до райцентру. Невже не можна якось вплинути на тих водіїв?!», - запитує п. Анна.

Тим часом, за інформацією народного депутата Андрія Кота, до вересня цього року мала б бути виготовлена проектна документація на новий міст. Гроші, начебто, на його будівництво є.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин