Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Англомовний табір у школі

От і настало довгоочікуване літо. Спорожніли класні приміщення, і для дітей наступив омріяний літній відпочинок. Хтось поїде до бабусі й дідуся, дехто мріє про відпочинок у горах, когось манить море. А діти, котрі люблять іноземні мови і хочуть збагатити свої знання, мали можливість відвідувати англомовний табір.

З 29 травня по 8 червня на базі Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 працював літній мовний табір «English Butterflies». Основна мета його роботи – популяризація вивчення іноземних мов. Учні мали можливість вдосконалити свої знання з англійської та німецької мов.

Було створено сім груп із вивчення іноземних мов з урахуванням віку та інтересів дітей. Вчителі іноземних мов були відповідальними за організацію мовних груп. У нашій школі працювали групи 3 – 8 класів з англійської мови та група німецької мови (вчителі - Люта І.І., Рожанська Р.М., Максимів Н.М., Гищак Л.М., Засанська І.Б., Пеняк С.В., Франків І.В.). Кожна вікова група налічувала від 15 до 20 дітей, отож, понад 120 дітей відвідали літній мовний табір.

1 червня відбулося урочисте відкриття табірної зміни. Діти підготували багато цікавих виступів, включаючи пісенні та танцювальні номери. Також учні середньої ланки продемонстрували інсценізацію казки «Червона шапочка» (німецька мова). Вчителями іноземних мов були залучені волонтери з числа учнів 10-х класів, які проводили ранкові зарядки з дітьми, ігри та вікторини на англійській мові. Кожен день у таборі був насичений різноманітними ігровими заняттями та інтелектуальними змаганнями. Діти разом із вчителями виготовили та презентували цікаві проекти «Що у тебе на тарілці», «Піраміда харчування», «Моя улюблена тварина», а також переглянули та обговорили англомовні фільми і мультфільми. У день закриття літнього мовного табору учні різних вікових категорій взяли участь в інтелектуальній грі «Квест».

Всі учні отримали позитивне враження від перебування у таборі, а також вдосконалили свої знання з іноземних мов. Ми надіємося, що наступного року діти відвідуватимуть літній мовний табір ще з більшим бажанням, тому що знання іноземних мов є надзвичайно важливим у сучасному світі.

І. Засанська, начальник табору, вчитель англійської мови Жидачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин