Жидачівський комбінат запрацював

Коли 8 травня мешканці міста побачили, що із труби ЖЦПК йде дим, багато хто не повірив очам. Попри запевнення про відновлення роботи підприємства, яке два роки простоювало, після страйків із перекриттям доріг і пікетуванням обласних органів влади, після судових рішень люди вже якось зневірилися. Більше того, скажу чесно, на останній зустрічі з головою ОДА Олегом Синюткою, який весь цей час тримав питання відновлення роботи підприємства на особливому контролі, коли мова зайшла про ЖЦПК, очільник області сказав прямо: зустрінемось у Жидачеві після травневих свят.

Що ж, Богу дякувати, зрушилося. Як повідомив «НЧ» голова профспілки підприємства Степан Шминець, 8 травня запущено ТЕЦ. Наступного дня ввели в дію третю папероробну машину та хімічно-макулатурний цех. Коли цей номер вийде, у четвер почне працювати гофротара.

На сьогодні на підприємстві задіяно близько 400 людей. Йде виплата поточної зарплати. Саме на 11 травня очікується рішення суду щодо продовження санації підприємства. А на п’ятницю, 12 травня, в Жидачеві на комбінаті очікували на віце-прем'єр- міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка та голову ОДА Олега Синютку.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

Надрукувати