Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівщину може очікувати «сміттєвий колапс»

Вслід за Львовом, «сміттєвий колапс» може нагрянути і на Жидачівщину. До редакції часопису звернулися голови Вільховецької, Зарічанської, Бережницької, Млиниської, Любшанської, Володимирцівської, Облазницької сільських рад та Гніздичівської об’єднаної громади.

До цього часу сміття у населених пунктах цих та інших органів місцевого самоврядування вивозила фірма ПП «Колега», яка виграла тендер. Голови місцевих рад кажуть, що це було вигідно всім: І людям, які за 7 грн у місяць від однієї особи мали змогу двічі на місяць возити з-під хати весь непотріб, і сільській раді, оскільки це сміття потім не з’являлося по обочинах доріг чи на берегах річок.

Проте нещодавно Жидачівська міська рада повідомила, що у відповідності до калькуляції за 1 тонну прийнятого сміття ціна для перевізника ПП «Колега» становитиме 218 грн замість дотепер 80 грн. Вже зараз фірма довела до відома керівників ОМС, що в такому разі оплата людей за вивезене сміття зросте як мінімум удвічі. Голови рад забили на сполох, бо підняття ціни призведе до несплати людьми за сміття, а це у свою чергу й до того, що фірма перестане його забирати…

Як повідомили голови місцевих рад, у четвер планується зустріч у Жидачівській міській раді усіх зацікавлених сторін. Чи вдасться знайти компроміс, щоб уникнути назріваючої сміттєвої проблеми на Жидачівщині, побачимо найближчим часом.

Андрій Данилець.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин