Масштабна ДТП поблизу П’ятничан: двоє загиблих, 15 осіб травмовано

31 березня близько 06:30 год. у с. П'ятничанах на автодорозі Жидачів-Львів водій легкового автомобіля «Мерседес-Е» зіткнувся із туристичним автобусом «Неоплан», у якому перебувало 42 пасажира та 2 водії, котрі їхали з Республіки Білорусь на відпочинок до гірськолижного курорту «Буковель» (Івано-Франківська область), повідомив департамент цивільного захисту ЛОДА.

На момент зіткнення в легковому автомобілі перебувало 3 особи - громадяни Республіки Молдова. Внаслідок ДТП загинули 2 особи (водій автомобіля 1991 р. н. помер на місці події, пасажир 1978 р. н. помер дорогою у лікарню), 15 осіб (водій, 13 пасажирів автобуса та 1 пасажир автомобіля) отримали травми різного ступеня важкості. Двом пасажирам автобуса надано медичну допомогу працівниками швидкої медичної допомоги та відправлено для подальшого амбулаторного лікування за місцем проживання, 13 осіб доставлено до Львівської 8-ої міської клінічної лікарні. Після додаткового обстеження та надання необхідної медичної допомоги 11 осіб (водій, 10 пасажирів автобуса) відпущено для подальшого амбулаторного лікування за місцем проживання. Пасажир автобуса 1978 р. н., громадянин Республіки Білорусь, госпіталізований до травматологічного відділення у стані середньої важкості, пасажир автомобіля 1987 р. н., громадянин Республіки Молдова, госпіталізований до реанімаційного відділення, у важкому стані.

Тіла загиблих доставлено до Львівського обласного судово-медичного моргу.

Про подію та її наслідки повідомлено Посольство Республіки Молдова в Україні та Консульство Республіки Білорусь у м. Львові.

Цього ж дня, 31 березня, пасажирів автобуса, які не постраждалі внаслідок аварії, приватним перевізником відправлено за місцем призначення.

Що стало причиною такої масштабної аварії, з’ясовують відповідні служби.

За інформацією відділу комунікації поліції Львівської області.

Надрукувати