Спільні зусилля – запорука перемоги

«Школа вчителем стоїть» … Ці слова великого трудівника науки та просвіти Івана Франка, сказані у далекому 1892 році, стали крилатими. Очевидно, цей вислів ніколи не втратить своєї актуальності, тому що від ефективності роботи вчителя, його майстерності залежить кінцевий результат освіти – знання учнів, вміння їх продемонструвати та застосувати на практиці. Звісно ж, ця праця має бути помножена на талант, наполегливість, працьовитість вихованців, їхню цілеспрямованість у досягненні мети.

Саме такими рясними плодами успішної співпраці вчителя та учня може похвалитися колектив Жидачівського НВК, учні якого упродовж 2016-2017 н. р. стали призерами обласних олімпіад із різних предметів. Так, Кіндрат Віталій (9-Б клас) здобув 3 місце на олімпіаді з історії (вчитель Кардаш І.М) та 2 місце з географії (вчитель Люсак А.В), Прохира Олена (9-А клас) – 3 місце з біології (вчитель Женчак О.Є) та 3 місце з англійської мови (вчитель Бричко Г.Є), Хомин Анастасія (10-Б клас) – 2 місце з правознавства (вчитель Михайлюк О.В), Огоновська Олена (11-Б клас) – 3 місце з економіки (вчитель Люсак А.В), 3 місце з української мови (вчитель Пиріг Г.Р) та 3 місце з англійської мови (вчитель Било О. Р), Потерейко Злата (10-Б клас) – 3 місце з англійської мови( вчитель Бричко Г.Є).

Ці діти – окраса та гордість нашого навчального закладу. В майбутньому маємо всі підстави сподіватися, що вони стануть фундаментом нового інтелектуального бомонду українського суспільства.

Та було б несправедливо не згадати про важливу роль батьків на шляху досягнення успіхів у навчанні їхніх дітей. Певна річ, без зусиль з боку сім’ї дитина не мала б таких можливостей, адже, окрім знань, які вона отримує в школі, важливий комфортний психологічний клімат у родині, підтримка у її бажанні отримати якісну освіту та продемонструвати в подібних конкурсах. Тому окрема подяка батькам за правильний підхід до навчання дітей і за взаєморозуміння з педагогами та дирекцією школи.

Швидко збіжать роки, і наші переможці стануть студентами престижних вузів України, можливо, й інших країн світу. Тому те зерно, яке було посіяне спільною невтомною працею вчителів та батьків, проросте добрим урожаєм. І це доведе всьому світові, що український народ – талановита, освічена, прогресивна нація, найкращі представники якої здатні досягати неабияких висот у різних галузях та напрямках розвитку людства.

В. МАТВІЇВ, вчитель Жидачівського НВК.

Надрукувати