Передплата друкованого видання на 2021 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Сільгоспвиробники можуть скористатися грантовими коштами на розвиток

21 лютого відбулось офіційного відкриття Проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Цей проект покликаний стати каталізатором інвестицій у нові технології, удосконалення інфраструктури та запровадження систем контролю безпечності харчових продуктів при післяврожайній обробці, первинній переробці, зберіганні, пакуванні, що дозволить сільгосптоваровиробникам створити додану вартість, а споживачам як в Україні, так і за її межами отримати корисну й якісну продукцію.

Проект також працює над зниженням бар'єрів, що стоять на заваді розширенню зовнішніх та внутрішніх ринків збуту сільськогосподарської продукції, та над підвищенням конкурентоспроможності продукції і якості управління в аграрній галузі.

Бюджет програми: приблизно 30 млн. грн. Сума гранту – від 650 тис. грн до 3 млн. грн.

Гранти надаватимуться на придбання нового обладнання (до 50% вартості запропонованого проекту), для збільшення доданої вартості у секторах виробництва: овочів, фруктів та ягід; молока та м’яса (крім птиці); меду.

Гранти надаватимуться малим і середнім підприємствам – виробникам сільськогосподарської продукції, сільськогосподарським кооперативам, сільськогосподарським асоціаціям тощо.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"