Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Афганістан – рана, яка щемить

15 лютого, у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

 

Представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятного знака "Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр.". Опісля відбулися екуменічна панахида та громадське віче.

 

Жидачівщину представляли перший заступник Львівської обласної Спілки ветеранів Афганістану, АТО і Небесної Сотні та учасників бойових дій Ігор Табака, заступник голови Жидачівської РДА Світлана Самсонова, заступник голови районної ради Ігор Лалак, родичі загиблих В АТО: Козак, Мельничук, Попович, Даньків, Сисоєвих, Олеськів, дружина Героя Небесної Сотні Лілія Точин.

Наша найчисельніша делегація при відкритті і освяченні військового храму Стрітення Господнього Львівської архиєпархії УГКЦ, який збудований у пам'ять загиблих в Афганістані, війни на сході України –АТО, Героїв Небесної Сотні, щиро помолилася за упокій наших земляків, які віддали своє життя за Україну.

Освячення храму, Службу Божу та панахиду за загиблими Героями служив владика Ігор Возьняк, архиєпископ і митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви.

Також члени правління ЛОО Української Спілки ветеранів Афганістану поклали квіти та запалили лампадки на могилах генерала Сергія Кульчицького, полковника Андрія Соколенка, Героїв Небесної Сотні та учасників АТО на полях почесних поховань Личаківського кладовища.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин