Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Спільнота «Щасливі разом» вдячна за підтримку та допомогу

Спільнота «Щасливі разом», яка об’єднала дітей з особливими потребами, їх батьків та волонтерів в одну велику родину в м. Жидачеві, висловлює подяку за створення громадської організації Святославу Дикому, що взяв на себе всі юридичні моменти, п. Л. Возній, нашому психологу, яка допомагає дітям, п. М. Романіву за створення логотипа нашої організації, директору Жидачівського РЦСССДМ Карабін Тетяні за сприяння у поїздці в зоопарк і яка долучилась до організації поїздки у м. Львів на благодійний концерт «Джерело збирає друзів», голові благодійного фонду «Добре серце» п. О. Канівцю, депутату Верховної Ради України п. А. Коту та його помічнику п. Й. Сенюрі за фінансову допомогу.

 

Батьки і діти радо зустріли Св. Миколая з Польщі від католицьких родин із Кракова та їх настоятеля кс. Петра. Вдячні п. А. Коту за гарний солодкий сюрприз на відкритті міської ялинки, а також ТОВ «Монді-індастріз» за чудову поїздку в цирк у м. Львів та подарунки. Вдячні працівникам Жидачівської районної бібліотеки та їх директору п.Л. Янклевич за ознайомлення з бібліотекою і допомогу в підготовці до різдвяного ярмарку, о. І. Марусину та всім волонтерам, які активно долучаються в допомозі нашій спільноті.

 

Особливу подяку хочемо висловити нашому чудовому кс. Томашу, який безкоштовно надав нам приміщення і сприяє організації «Щасливі разом» як фінансово, так і духовно.

Нехай Господь усіх винагородить сторицею, обдарує Божою благодаттю, здоров’ям і наснагою у творенні добрих справ.

Запрошуємо всіх бажаючих, які мають стосунок до життя людей з особливими потребами, приєднуватись до нашої організації, а також молодих людей, які прагнуть робити добро.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин