У час Різдвяних свят не забуваймо про військових

Напередодні Нового року та Різдва Христового завдяки невтомним волонтерам, небайдужим людям наші військовослужбовці отримали вісточки та дарунки з рідного краю, що зігріватимуть їх у холодні зимові ночі спогадами про домашнє тепло та затишок.

 

26 грудня смаколики до зимових свят військовим 80-ої ОДШБр зібрали та передали жителі сіл Новострілищанської об’єднаної громади, жителі сіл Соколівської сільської ради та с. Ліщин, за що їм велика шана та подяка. Також депутат Новострілищанської селищної ради, організатор збору продуктів для військовослужбовців Зеновій Змислий щиро вдячний і керівнику Ходорівського м’ясокомбінату Дмитрові Матвійку, приватним підприємцям І. Пироговському, Б. Поручинському, В. Скорику, Н. Сабалі, С. Симоненку, С. Лабі, О. Копитку, М. Орищишину, а також працівникам ТЦ «Шувар» А. Кусому, А. Лабі, С. Задерецькому, В. Бачинському, п. Горішному з Іспанії, а також вчителям та учням Новострілищанської ЗОШ I-III ст., Баковецької ЗОШ I-II ст., Квітневого НВК за їх неодноразову допомогу нашим бійцям впродовж року.

Крім цього, Зеновій Змислий повідомив, що 7 січня 2017 року о 10.00 год. відбудеться перше Різдвяне Богослужіння в церкві Стрітення Господнього – храмі, присвяченому пам'яті полеглих у війні в Афганістані, на Майдані та Сході України. Будівництво храму ведеться зусиллями воїнів Львівської обласної та міської організацій ветеранів Афганістану, учасників АТО, інших локальних війн та душпастирів Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ. Освячення ж храму планується на 15 лютого 2017 року на храмовий празник у свято Стрітення Господнього. Цей день важливий для воїнів-афганців, адже саме 15 лютого 1989 року завершилося виведення військ з Афганістану.

У Ходорові та об’єднаній громаді також не забувають про військових, які боронять рідну державу від ворога. Волонтери Юрій Юркевич, Роман Тітик завдяки благодійникам та людям доброї волі зібрали за потребами військових батальйону «Київська Русь», де служив загиблий Володимир Андрешків, та добровольців необхідні їм речі й передали на передову. А потрібно чимало - від нижньої білизни до ліків.

Жидачівські волонтери також не припиняють підтримувати військових і добровольців, які воюють у зоні проведення АТО. Так, ГО «Народний легіон» оголосив збір необхідних речей для добровольчого батальйону ОУН.

На фото: військовослужбовці РЕАБАТР 80-ОДШБр отримали продуктові бандеролі та дякують за подарунки до Нового року і Різдвяних свят усім благодійникам за їхню щедрість та підтримку.

Надрукувати