У Сулятичах вшанували пам'ять загиблого в зоні АТО односельця

30 грудня 2016 року у с. Сулятичах вшанували річницю з часу смерті Валерія Сисоєва, бійця 72-ї бригади Збройних сил України, який загину 2 січня 2016 року в зоні проведення АТО поблизу м. Волноваха.

30 грудня у храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулося поминальне Богослужіння на вшанування пам’яті захисника України, уродженця Сулятич Валерія Сисоєва.

Пом’янути загиблого воїна приїхали його рідні: мама, сестра, племінники, син Роман Сисоєв, котрий сьогодні є помічником народного депутата України від Дрогобиччини. Прийшли підтримати родину й учасники АТО Жидачівщини, представники владних структур. Учасники вшанування річниці пам’яті бійця АТО Валерія Сисоєва прийшли на його могилу, де було запалено лампадки й покладено квіти. У заході взяли участь й спілкувалися з рідними бійця АТО керівник апарату Жидачівської РДА, т.в.о. заступника голови РДА Світлана Самсонова, директор Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Карабін та представники місцевої громади, йдеться на офіційному сайті Жидачівської РДА.

Валерій Олександрович Сисоєв народився 1968 року в с. Сулятичах, До 2000 року проживав у м. Стебник, а згодом переїхав до Харкова. У загиблого залишились дружина та двоє дітей.

Надрукувати