Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У районі обговорювали проблеми людей з особливими потребами

Напередодні Міжнародного дня інвалідів у виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Жидачівському районі відбулась зустріч з учасниками районної асоціації інвалідів.

Участь у заході також взяли заступник начальника управління соціального захисту населення Тарас Олійник, заступник начальника Пенсійного фонду Марія Стадник, директор Жидачівського бюро безоплатної правової допомоги Ярослав Буряк, заступник директора Жидачівського територіального центру соціального обслуговування Леся Вайда, завідувач відділення соціальної допомоги вдома Жидачівського терцентру Ярослава Дашавська.

У вступному слові директор ВВД ФСНВ Микола Балицький привітав людей з особливими потребами з Міжнародним днем інвалідів. Також побажав усім міцного здоров’я та більшого розуміння суспільства щодо проблем та потреб осіб з особливими потребами.

У свою чергу голова районної асоціації інвалідів Марія Іванівна Мацук розповіла про діяльність асоціації, заходи, які щорічно організовує ця громадська організація, а це спартакіади, тематичні зустрічі, екскурсійні поїздки тощо. Марія Іванівна подякувала усім благодійникам та спонсорам, які багато років допомагають асоціації інвалідів організовувати різноманітні заходи, а також надають соціальну допомогу.

«Попри це є проблеми, з якими громадській організації впоратись не вдається. Одна з таких проблем, попри брак фінансування, - відсутність власного приміщення. Ми, мабуть, єдина організація області, що за 25 років своєї діяльності досі не має власного приміщення, де б ми могли збиратися і більш ефективно проводити свою діяльність», - додає заступник голови районної асоціації інвалідів Любов Власова.

Про співпрацю з районною асоціацією інвалідів, соціальний захист, пенсійне забезпечення людей з інвалідністю говорили представники відповідних державних управлінь. Також М. Балицький розповів про діяльність Фонду щодо соціального захисту осіб, які втратили працездатність внаслідок травми на виробництві чи набутого професійного захворювання.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів від дирекції Фонду за активну життєву позицію, участь у спартакіаді нагороджені Галина Купець, Іван Павловський, Олег Литвин, Марія Галюк, Євген Кузик. Також грамотами від районної асоціації інвалідів відзначені Марія Халос, Марія Талама, Ярослав Талама, Любов Меленчук, Люба Власова, Лілія Онишко, Ольга Гайовська, Анна Мацук.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин