З учасниками танцювального колективу «Барви Удеча», які отруїлися на фестивалі, все гаразд

22 листопада четверо учасників зразкового танцювального колективу «Барви Удеча» жидачівського Центру творчості потрапили в інфекційне відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні №1 з підозрою на харчове отруєння. Цього ж дня в м. Києві з підозрою на отруєння з потяга зняли 18 дітей, які теж, як і наші діти, повертались з Всеукраїнського фестивалю в м. Кам’янець-Подільському «Перлина Кам’янця».

Сьогодні, 23 листопада, з учасниками колективу «Барви Удеча» вже все гаразд, повідомила їх керівник Лілія Устрицька, яка першою з керівників забила на сполох, коли в дітей різко піднялась температура та їм стало зле.

«Найперше, що зробила, коли в дітей підвищилась температура й вони почали скаржились на біль у животі, – викликала до готелю, де ми проживали, педіатрів. Лікарі, оглянувши дітей, сказали, що це найймовірніше харчове отруєння. Не стала зволікати й викликала карету швидкої. Четверо дітей було госпіталізовано в інфекційне відділення Кам’янець-Подільської міської лікарні № 1. Дуже вдячна медикам за їхню професійну роботу, а також батькам, директору Центру творчості, які зрозуміли, в якій ситуації ми опинились, і допомагали як могли», - каже Ліля Устрицька.

Всі учасники колективу «Барви Удеча», а також супроводжуючі після приїзду пройшли профілактичне обстеження у Жидачівській ЦРЛ.

Зразковий танцювальний колектив «Барви Удеча» жидачівського Центру творчості для дітей та молоді здобув II премію на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Перлина Кам’янця», що проходив з 19 по 21 листопада у м. Кам’янець-Подільському».

Оксана ФРАНКІВ.

Надрукувати